Гігабітний інтернет усього за 9 грн: провайдер Мережа Ланет запустив акцію “Гігосон“

Про переваги гігабітного інтернету годі й говорити. Їх чимало. Проте одним із недоліків вважається ціна. Однак не з тарифним планом GIGOS. Український провайдер Мережа Ланет (https://www.lanet.ua/internet/) запустив вигідну акційну пропозицію «Гігосон» – можливість платити за безлімітний інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с лише 9 грн/30 днів протягом 12 періодів. За цей час ви зможете протестувати гігабітний інтернет та відчути його переваги, заощаджуючи гроші. Більше про акцію та про провайдера – далі у матеріалі. 

Гігабітний інтернет усього за 9 грн: провайдер Мережа Ланет запустив акцію “Гігосон“ - today.ua

Акційна пропозиція «Гігосон»

Мережа Ланет запустила вигідну акцію «Гігосон». Вона передбачає появу серед тарифів провайдера пакета GIGOS, за умовами якого ви можете підключити інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с за 9 гривень на 30 днів. І така щомісячна оплата буде протягом усього року. Тобто, за майже весь рік ви заплатите лише 108 грн. Окрім того, тариф передбачає доступ до ТВ-пакета «Prime». Це понад 130 телеканалів, з яких 80 – у якості HD.

Підключення інтернету в Києві та інших регіонах до 16 липня цього року – безкоштовне. Акційна пропозиція доступна для нових абонентів провайдера та тих, хто не користувався послугами Мережі Ланет протягом 90 днів.

Після закінчення періоду дії акційних умов абонент, який користувався тарифом GIGOS, буде автоматично переведений на актуальний аналогічний за характеристиками пакет.

Про провайдера

Мережа Ланет – це український постачальник інтернет-послуг. Головними його перевагами є:

  1. Швидкісний інтернет. За версією французької speed-test компанії nPerf Мережу Ланет визнано найшвидшим провайдером в Україні.
  2. Наявність акумуляторів. Мережа Ланет прагне забезпечити безперебійність своїх послуг. Станом на початок червня 2023 року понад 90% абонентів Мережі Ланет забезпечені джерелами безперебійного живлення на випадок блекауту.
  3. Широке охоплення. Компанія активно розширює свою інфраструктуру, щоб забезпечити доступ до якісного інтернету якомога більшій кількості користувачів.
  4. Різноманітність послуг. Провайдер пропонує для підключення не лише інтернет, а й телебачення. Також ви можете придбати обладнання для підключення до мережі за оптимальними цінами, замовити ремонт тощо.
  5. Якісна технічна підтримка. Якщо у вас виникають проблеми з підключенням або якістю обслуговування, ви можете звернутися до служби підтримки компанії, і вони допоможуть вам розвʼязати проблему.
  6. Широка лінійка тарифів. Провайдер пропонує різноманітні тарифні плани, де кожен абонент може знайти оптимальне для себе рішення.

Хочете стати абонентом Мережі Ланет? Замовляйте підключення швидкісного інтернету вже зараз.

Контакти:

м. Київ, просп. Берестейський, 95

[email protected]

(044) 500-03-03

Раніше ми писали, як робити покупки в Інтернеті, щоб не стати жертвою шахраїв.

  • ТЕГИ