Київстар спростив процедуру поповнення мобільного рахунку для пенсіонерів

Автор: Лобанова Єлизавета

Київстар піклується про всіх своїх клієнтів і розробив спеціальну інструкцію, як навчити людей у віці поповнювати мобільний рахунок в режимі онлайн. Корисна інформація для пенсіонерів з'явилася на Facebook-акаунті мобільного оператора.

Київстар спростив процедуру поповнення мобільного рахунку для пенсіонерів - today.ua

Для поповнення мобільного рахунку в онлайн-режимі необхідно зареєструватися в додатку "Мій Київстар". Після цього необхідно натиснути на клавішу "Поповнити", і вибрати зручний варіант для поповнення, наприклад, "Поповнення карти". Після цього залишається ввести номер картки, дату закінчення її дії та CVV, а потім підтвердити оплату.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Додатково в Київстар створили спеціальний відеокурс "Смартфон для батьків", в якому представлені докладні відеоінструкції про поповнення рахунку, управління мобільними додатками, оплату товарів онлайн, користування соціальними мережами та іншими корисними сервісами смартфона. Вся інформація викладена в доступній та зрозумілій формі. Як відомо, у Київстар є спеціальний тариф для літніх людей "Дзвінки для батьків" вартістю всього 60 гривень на місяць. Він включає в себе безлімітні дзвінки в мережі Київстар і всього 100 МБ інтернету. Однак, доступ до соцмереж в рамках даного тарифу абсолютно безкоштовний.

Нагадаємо, з 12 січня Київстар змінив умови нарахування безлімітного інтернету своїм абонентам.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження