Київстар з лютого закриває популярну послугу: що втратять абоненти

Автор: Лобанова Єлизавета

Київстар з 1 лютого припиняє дію своєї популярної колись послуги. Йдеться про Star Guard Family, що дозволяла абонентам мобільного оператора більш безпечно використовувати свій смартфон. Але попит на послугу зменшився, і Київстар вирішив від неї відмовитися.

Київстар з лютого закриває популярну послугу: що втратять абоненти - today.ua

В прес-службі Київстар повідомили, що послуга Star Guard Family більше не буде діяти з 1 лютого 2021 року, і однойменний додаток також більше не можна буде скачати з Google Play і AppStore.

Партнером додатка Star Guard Family став антивірус Avast. Абоненти Київстар використовували додаток для обмеження дітьми користування смартфоном, відстежування місцезнаходження дитини, встановлення обмежень на доступ до мережі, або блокування сайтів, на яких міститься контент для дорослих. Також сервіс забезпечував деякий рівень захисту використання телефону, коли дитина знаходилася поза мережею.

Київстар з лютого закриває популярну послугу: що втратять абоненти

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Дані послуги доступні зараз у межах додатку "Маячок". За номером телефону ви зможете відстежувати місцезнаходження будь-якого абонента. Скачувати спеціальну програму для цього не потрібно. За добу в межах цієї послуги можна здійснити до чотирьох безкоштовних запитів.

Нагадаємо, з 12 січня Київстар змінив умови нарахування додаткових мегабайт інтернету своїм абонентам. Для всіх користувачів тепер діють єдині умови.