Київстар запустив унікальний тарифний план з мобільним і домашнім інтернетом

Автор: Лобанова Єлизавета

Київстар не лише підвищує тарифи на свої послуги, а й стежить за тим, щоб абоненти отримували повний пакет послуг за свої гроші. Новий унікальний тарифний план від Київстар не має аналогів, так як фактично включає в себе одразу дві послуги - мобільний і домашній інтернет.

Київстар запустив унікальний тарифний план з мобільним і домашнім інтернетом - today.ua

Вартість тарифу "Все разом" становить двісті гривень на місяць. За цю суму абоненти отримають безлімітні дзвінки всередині мережі, 120 хвилин на дзвінки на номери інших операторів, 12 гігабайт мобільного інтернету, повний безліміт на соціальні мережі, месенджери, YouTube, Вікіпедію і сайт знайомств Tinder, а також пакет домашнього інтернету.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо враховувати те, що в Україні скоро піднімуться ціни на мобільний зв'язок та інтернет, то тариф 2 в 1 допоможе вам значно заощадити бюджет. Оплачувати дві послуги окремо вийде значно дорожче. Тому дана пропозиція від Київстар досить корисна. Київстар запустив унікальний тарифний план з мобільним і домашнім інтернетом За перші три місяці користування послугою абоненти платять всього 150 грн. Економія виходить ще більше. За 6 гривень в день клієнти Київстар отримують і дзвінки, і інтернет. Оплачувати послуги необхідно 1 числа кожного поточного місяця.

Нагадаємо, Київстар встановив нові тарифи на телебачення для українців, надавши їм безкоштовний доступ до всіх ТБ-каналів на перші два місяці з будь-яким ТВ-пакетом.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження