Київстар знизив вартість популярного безлімітного тарифу втричі

Київстар разом з іншими мобільними операторами в 2021 році збільшує вартість тарифних планів. При цьому, ціна одного з найдорожчих безлімітних тарифів від Київстар знижена в три рази. Тарифний план Smart Max коштував раніше 300 гривень на місяць, але в рамках акції "Простий старт" його вартість знижена зараз до 100 гривень.

Київстар знизив вартість популярного безлімітного тарифу втричі - today.ua

Безлімітний тариф від Київстар Smart Max включає в себе повний безліміт високошвидкісного інтернету і дзвінків в мережі мобільного оператора, триста хвилин розмов з іншими мобільними номерами по Україні, а також з Польщею, Чехією, Італією, Німеччиною і Росією, і триста СМС на місяць. Київстар знизив вартість популярного безлімітного тарифу втричі Це контрактний тариф, і для його підключення абонентам необхідно підписати договір, надавши паспортні дані та ідентифікаційний код. Після цього користувачі Київстар матимуть можливість підключити кілька номерів на один особовий рахунок, який можна поповнювати одночасно, а також для них стане доступний тариф "Київстар. Сім'я".

Що стосується всіх інших абонентів, то абонплата за дзвінки та інтернет від мобільного оператора Київстар почала підвищуватися по ряду причин вже з 1 січня. Найбільше подорожчав тариф "Безліміт". Замість 95 гривень абонентам за нього доведеться платити 175 грн. Однак, в пакет послуг, крім безлімітного інтернету, будуть входити також 200 хвилин дзвінків по Україні і 200 СМС (обидві ці норми збільшені вдвічі в порівнянні з попередньою версією).

Нагадаємо, яким чином Київстар пояснив чергове підвищення своїх тарифів.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua