“Ощадбанк“ змінив правила оплати онлайн-платежів

Автор: Лобанова Єлизавета

"Ощадбанк" змінив правила оплати платежів через Інтернет, про що попередив всіх своїх клієнтів. Зокрема, будуть введені нові стандарти безпеки для банківських карт, а також зміниться ряд алгоритмів для проведення фінансових операцій.

“Ощадбанк“ змінив правила оплати онлайн-платежів - today.ua

Нові правила будуть застосовані до карт Europay, Mastercard і Visa. Стандарт безпеки 3D-Secure 2.0 дозволить підвищити надійність використання платіжних карт Mastercard і Visa при проведенні онлайн-платежів. Процедура онлайн-оплат повинна стати не тільки більш безпечною, але і більш простою, зазначили в "Ощадбанку".

Клієнти банку повинні будуть відчути на собі зручності проведення фінансових операцій з різних пристроїв, включаючи ПК, ноутбуки, планшети і мобільні телефони. Система автоматично перевірятиме кожну операцію за різними параметрами, щоб захистити своїх клієнтів від шахраїв. У банку сподіваються скоротити ризики під час аутентифікації власників карт, а також зменшити витрачений на перекази час.“Ощадбанк“ змінив правила оплати онлайн-платежів Задля поліпшення своєї безпеки "Ощадбанк" починає використовувати сервіс Visa Token Service (VTS), який спростить проведення платежів для клієнтів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Клієнту "Ощадбанку" достатньо буде один раз ввести дані своєї карти на сайті або в мобільному додатку, і VTS запам'ятає їх. Більше не потрібно буде в ручну оновлювати дані картки в разі її втрати або закінчення терміну придатності. Компания Visa надає окремий токен для здійснення онлайн- і мобільних платежів (в тому числі NFC) для кожного торгового підприємства, тому дані токена не можуть бути використані в інших місцях.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Раніше повідомлялося, що клієнти "Ощадбанку" скаржаться на збої в роботі сервісу "Ощад 24/7".