Особливості нарахування допомоги по безробіттю під час карантину: відвідувати центр зайнятості не потрібно

Автор: Марченко Любов

Допомога по безробіттю у період, поки діють карантинні обмеження, нараховується без відвідування безробітним центру зайнятості. Таку інформацію дали у Державній службі зайнятості для громадян, які саме в цей період отримують виплати по безробіттю.

Особливості нарахування допомоги по безробіттю під час карантину: відвідувати центр зайнятості не потрібно - today.ua

Зазвичай процедура така: безробітному призначають дату і час відвідин центру зайнятості. Після того, як він побував у центрі зайнятості, йому нараховують допомогу по безробіттю, яка виплачується за період між попередніми візитом у центр зайнятості, і днем, що передує останнім відвідинам включно. Далі знову цей цикл повторюється.

У середньому безробітному випадає на місяць два візити в центр зайнятості. Відповідно, двічі на місяць йому й виплачують допомогу по безробіттю. Так триває до тієї дати, поки він не працевлаштувався, або доки не збіг період виплати йому допомоги по безробіттю.

Особливості нарахування допомоги по безробіттю під час карантину: відвідувати центр зайнятості не потрібно

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Однак нині, коли діють карантинні обмеження, ця процедура дещо змінилася. Безробітним тепер немає потреби приходити в центр зайнятості. Вистачить лише телефонного дзвінка своєму кар'єрному раднику або іншого способу зв'язку з ним, яким безробітний підтвердить, що він досі не має роботи.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Аналогічно вирішується питання, якщо строк виплат якраз добігає кінця. У призначений для відвідин день безробітний може зв'язатись зі своїм кар'єрним радником. Після цього йому нарахують гроші за останній період, включаючи й останню дату, на яку припадає закінчення виплат.

Нагадаємо, восени минулого року в Україні офіційно на одне робоче місце претендувало десять безробітних. Очевидно, що тепер, із настанням жорсткого карантину, їхня чисельність не зменшилась.