Пенсіонери в Україні можуть залишитися без доступного мобільного зв'язку з нового року

Автор: Лобанова Єлизавета

C нового року оператори мобільного зв'язку в Україні підвищують вартість своїх послуг. Абоненти Київстар, Vodafone, lifecell і Укртелеком з січня 2021 року переглянуть умови популярних тарифних планів, про що повідомляється в прес-службах компаній.

Пенсіонери в Україні можуть залишитися без доступного мобільного зв'язку з нового року - today.ua

Київстар переглядає умови деяких старих контрактних тарифів, які були запущені близько трьох років тому. Мобільний оператор обіцяє в обмін за велику ціну збільшити і обсяг послуг, що надаються, через що зростання вартості тарифів виглядає цілком обгрунтованим.

Мінімальна ціна послуг зв'язку Київстар буде починатися від 100 грн в місяць. Для багатьох абонентів ця сума є непідйомною. Йдеться про пенсіонерів і малозабезпечених людях. Люди просять мобільного оператора залишити доступним хоча б один тариф. Нехай в ньому не буде інтернет-трафіку, але залишаться безкоштовними дзвінки дітям, що забезпечить людям можливість залишатися на зв'язку, не сплачуючи при цьому космічні суми. Пенсіонери в Україні можуть залишитися без доступного мобільного зв'язку з нового рокуПенсіонери в Україні можуть залишитися без доступного мобільного зв'язку з нового року Vodafone підвищує вартість нішевих архівних тарифів, вже недоступних для підключення. Так як споживання і навантаження на мережу збільшилися, то відповідно зростають витрати на підтримку інфраструктури та розширення ємності мережі, через що в компанії вирішили піти на підвищення тарифів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Напередодні новорічних свят Vodafone розіслав смс-повідомлення з інформацією про підвищення тарифів 4G Smart XS, S і M з 28 грудня на 10 гривень. Пенсіонери в Україні можуть залишитися без доступного мобільного зв'язку з нового року У lifecell повідомили про підвищення вартості послуг зв'язку для семи застарілих тарифних планів, частина з яких - акційні. Їх термін дії закінчується в кінці грудня. Кожному абоненту, для кого була змінена вартість тарифу, lifecell запропонував альтернативний тарифний план з нової лінійки за допомогою SMS-повідомлень. Якщо запропонований варіант не задовольнив абонента - до 28 лютого 2021 року в нього є можливість самостійно обрати будь-який відкритий для підключення тарифний план і безкоштовно на нього перейти.

Популярні зараз

Українцям повідомили, як надовго будуть відключати світло: не пощастило чотирьом областям

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Стало відомо про зміни в оплаті комуналки під час війни: хто може не сплачувати за послуги

Нагадаємо, в Україні з 2021 року можуть різко подорожчати послуги інтернет-провайдерів.