Apple представить довгоочікувані новинки: нові iPhone і свіжа версія операційної системи iOS 14

Компанія Apple дуже скоро представить цілий ряд новинок. Чекати залишилося менше тижня. Урочиста презентація відбудеться у вівторок, 15 вересня, о 20.00 за київським часом. Захід відбудеться в Apple Park.

Apple представить довгоочікувані новинки: нові iPhone і свіжа версія операційної системи iOS 14 - today.ua

Як припускають експерти, Apple продемонструє світу під час осінньої презентації нові моделі iPhone, а також оновлену версію операційної системи iOS 14.

Цінителі гаджетів від Apple чекають також презентації нового покоління «розумних» годин Apple Watch.

На думку оглядача Bloomberg Марка Гурмана 15 вересня Apple проведе тільки першу частину презентації своїх новинок. Журналіст вважає, що у вівторок покажуть нові розумні годинник і iPad. Що стосується презентації нової моделі iPhone 12, то Марк Гурман вважає, що її представлять вже під час жовтневого заходу.

Apple представить довгоочікувані новинки: нові iPhone і свіжа версія операційної системи iOS 14 До слова, раніше в компанії Apple повідомляли про плани перенести випуск нових моделей iPhone на кілька тижнів пізніше. Імовірно, вони повинні надійти в продаж в жовтні поточного року.

Варто відзначити, що знаменита американська компанія Apple частенько радує своїх шанувальників всілякими технічними новинками. Так, 22 червня в каліфорнійському місті Сан-Хосе, США, на конференції розробників WWDC представили новітню версію операційної системи для Apple Watch, Apple TV, iPad, iMac / Macbook і iPhone - iOS 14.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Samsung готує до випуску смартфон Galaxy для бідних. Топовий гаджет з масою популярних функцій коштуватиме недорого, обіцяють розробники.