Екс-глава Google назвав соцмережі «підсилювачами для божевільних»

Колишній генеральний директор Google заявив, що при створенні соціальних мереж у розробників не було планів зробити їх «підсилювачами для ідіотів і божевільних», у що вони згодом перетворилися. Про це Ерік Шмідт розповів в інтерв'ю виданню Bloomberg.

Екс-глава Google назвав соцмережі «підсилювачами для божевільних» - today.ua

«Контекст соціальних мереж, службовців підсилювачем для ідіотів і божевільних, - це не те, що ми планували», - підкреслив Ерік Шмідт.

Що конкретно він мав на увазі, не зовсім зрозуміло, адже свого часу саме Ерік Шмідт протягом багатьох років займався однією з найпопулярніших соціальних мереж в онлайн-просторі - відеохостингом YouTube. У 2006-му році його звинуватили в укладенні вельми сумнівної оборудки. Шмітд заплатив на 1 мільярд більше, ніж міг би насправді, коли керував викупом акцій вартістю 1,65 мільярда доларів США.Екс-глава Google назвав соцмережі «підсилювачами для божевільних» Варто зазначити, що до думки екс-гендиректора компанії, яка подарувала світові один з найбільших пошуковиків в світі, прислухаються багато фахівців в так званих технічних колах. Пост генерального директора Google Ерік Шмідт обіймав аж до 2011 року, до початку 2018 року його трудився в якості виконавчого голови Alphabet.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Google упровадила в свою пошукову систему штучний інтелект. Завдяки цьому будь-який користувач зможе знайти улюблену пісню і завантажити її на свій девайс, навіть якщо зовсім не пам'ятає ні назви, ні слів. Досить натиснути на значок мікрофона і ... наспівати пошуковику уривок мелодії. Композиція миттєво знайдеться на просторах всесвітньої павутини.