Google створив додаток, в якому будь-хто зможе заробляти гроші

У Google розробили новий додаток, що дозволить користувачам Мережі заробляти гроші. Проект отримав назву Task Mate, він має на увазі виконання завдань, за які можна буде отримати бонуси, які можна буде використовувати для оплати товарів в інтернет-магазинах або перевести в готівку, отримавши на руки реальні гроші.

Google створив додаток, в якому будь-хто зможе заробляти гроші - today.ua

На даний момент додаток Task Mate проходить стадію бета-тестування, доступ до нього мають тільки користувачі на території Індії. Коли проект буде запущений, користувачі Мережі зможуть пройти опитування про досвід використання або недавніх покупках продуктів Google (Google Assistant, Gmail, YouTube). За це в Google Play будуть нараховуватися бонуси для оплати додатків або підписок Play Store.

Google створив додаток, в якому будь-хто зможе заробляти гроші За виконання більш складних завдань у додатку Task Mate будуть нараховуватися деякі суми грошей, які при бажанні можна буде обміняти на готівкову валюту. Приклади завдань: зробити фото найближчого закладу громадського харчування, перевірити грамотність перекладу з однієї мови на іншу, пройти опитування і т. Д.

Завдання поділяються на «сидячі», тобто, їх можна виконати, не виходячи з дому, а також «польові», для виконання яких знадобиться кудись піти або поїхати.

Нагадаємо, екс-глава Google назвав соцмережі «підсилювачами для божевільних». Чому знаменитий Ерік Шмідт вважає, що початкові плани розробників соціальних мереж не вдалося реалізувати, і як геніальний проект перетворився на «збіговисько ідіотів і божевільними»?