Ілон Маск побудує на Марсі місто, незважаючи на високий ризик загибелі

Засновник SpaceX має намір колонізувати Червону планету, не озираючись на можливі втрати і жертви серед перших колонізаторів. Ілон Маск розповів про свої «наполеонівські» плани в освоєнні космічних далей.

Ілон Маск побудує на Марсі місто, незважаючи на високий ризик загибелі - today.ua

Космічні кораблі SpaceX поки ще не дісталися до Марса, однак Ілон Маск впевнений, що Червона планета від нього нікуди не дінеться. Більш того, знаменитий мільярдер стверджує, що наступним етапом буде колонізація Марса. Для початку на далекій планеті побудують місто-базу.

В ході недавньої відеоконференції Ілон Маск заявив, що створити на Марсі базу, де люди могли б проживати постійно, буде набагато складніше, ніж долетіти до нього. Ускладнює ситуацію те, що на Червоній планеті без використання спеціального обладнання людина просто загине. Ризик загибелі перших колонізаторів Марса неймовірно високий, впевнений Ілон Маск. Ілон Маск побудує на Марсі місто, незважаючи на високий ризик загибелі «Хочу підкреслити, що це дуже важко і небезпечно, не для людей зі слабкими нервами. Це буде досить ризикована, але цікава пригода».

Варто відзначити, що компанія Ілона Маска SpaceX недавно відзвітувала про запуск на навколоземну орбіту нової партії інтернет-супутників Starlink. Мета програми - забезпечити високошвидкісним доступом до мережі Інтернет всіх без винятку жителів планети Земля. Але і це ще не все!

Ілон Маск повідомив, що чіпізація населення нашої планети вже поруч. Мільярдер і винахідник продемонстрував готовий чіп, який під місцевим наркозом буде імплантувати в мозок людини робот-хірург. З таким чипом піддослідна свинка вже живе два місяці і з нею все добре, запевнив геній сучасної науки і техніки ...