Як продовжити термін служби смартфона: несподівано простий спосіб

Багато власників смартфонів знають, що гаджет доводиться міняти з періодичністю раз на 1 - 3 роки, не рідше. Смартфони швидко виходять з ладу, страждає камера, батарея, від внутрішнього перегріву пристрій починає втрачати функціональність. Це призводить до серйозних поломок і, як наслідок, до необхідності відправлятися в магазин за новим телефоном.

Як продовжити термін служби смартфона: несподівано простий спосіб - today.ua

На питання про те, чи можна продовжити термін служби смартфона без дорогих ремонтів і вкладень, відповів доцент кафедри інформатики РЕУ імені Г. В. Плеханова (м.Москва, Російська Федерація) Олександр Тимофєєв. За його словами, існує абсолютно нескладний і абсолютно безкоштовний спосіб значно продовжити термін життя будь-якого смартфона. Тут, як то кажуть, все геніальне просто. Як продовжити термін служби смартфона: несподівано простий спосіб Тимофєєв рекомендує виробити кожному користувачеві гаджетів одну корисну звичку: просто класти телефон на стіл або будь-яку іншу поверхню екраном вниз.

Тільки не треба протестувати, мовляв, екран можна подряпати. По-перше, на ньому має бути захисне скло, а по-друге, не забувайте про якісний чохлі, бортики якого будуть утримувати поверхню екрану і не дозволяти їй стикатися з чим би то не було. Такий стан пристрою в режимі очікування знизить ступінь нагріву дисплея, що в свою чергу відсуне зношуваність внутрішнього наповнення гаджета далеко в майбутнє.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що компанія Самсунг планує незабаром запустити в продаж новий крутий смартфон для бідних. «Повний фарш» за демократичною ціною!