Київстар підвищує вартість тарифів мобільного зв'язку і домашнього інтернету

Київстар з 1 січня 2021 року підіймає ціну на домашній інтернет і тарифи мобільного зв'язку. У деяких випадках вартість зросла майже вдвічі.

Київстар підвищує вартість тарифів мобільного зв'язку і домашнього інтернету - today.ua

Українські мобільні оператори Vodafon і Київстар вирішили «порадувати» своїх клієнтів і в новому році збільшити вартість на деякі тарифи мобільного зв'язку та домашнього інтернету.

З огляду на те, що оператор не надає повний список змін, а проводить індивідуальну розсилку оголошень особисто кожному клієнту, поки неможливо сказати, де і як підніметься ціна.

Але деякі користувачі Київстару вже отримали відповідні повідомлення:

Київстар підвищує вартість тарифів мобільного зв'язку і домашнього інтернету

Раніше представники компанії повідомили, що оновлення вартості відбудеться в тарифах «Київстар ТВ», «Домашній Інтернет» і «Все разом», та контрактних тарифах, запущених три роки тому чи раніше. Київстар підвищує вартість тарифів мобільного зв'язку і домашнього інтернету Всі клієнти, в чиєму тарифі відбудуться зміни, отримають повідомний лист за 7 днів до підвищення вартості. За бажанням користувачі можуть змінити тариф, але це не гарантує, що незабаром і його ціна не зміниться. Київстар підвищує вартість тарифів мобільного зв'язку і домашнього інтернетуКиївстар підвищує вартість тарифів мобільного зв'язку і домашнього інтернету Наприклад, тариф «Безлім» коштує 95 гривень, а з нового року його вартість складе 175 гривень - підвищення майже у два рази.

Нагадаємо, Київстар розширює 4G-мережу і до кінця року запровадить нову технологію VoLTE.

ДЖЕРЕЛОitc.ua