Київстар зробив справжню революцію: нова послуга подарує комфорт і зручність абонентам

Більшість абонентів компанії Київстар тепер зможуть особисто випробувати нові можливості послуги з внесення передоплати за користування стільниковим зв'язком.

Київстар зробив справжню революцію: нова послуга подарує комфорт і зручність абонентам - today.ua

Щоб порадувати своїх користувачів, «Київстар» почав співпрацювати з «УкрФінсервісом». Разом вони розробили, впровадили і запустили в роботу революційну для України послугу. Тепер будь-який абонент Київстару зможе в лічені секунду оплатити свій страховий поліс з рахунку на мобільному телефоні.

Переказ грошей здійснюється в кілька кліків і в лічені секунди, при цьому нікуди не треба йти. У прес-службі найбільшого українського мобільного оператора Київстар підтвердили, що власники сім-карт Київстару можуть вже сьогодні оплачувати свої страхові поліси з рахунку свого телефону. Київстар зробив справжню революцію: нова послуга подарує комфорт і зручність абонентам Скористатися цією послугою дуже просто. Для цього слід зайти на сайт офіційного маркетплейса страхової компанії «УкрФінСервіс», ввести свій номер поліса і вказати спосіб оплати - «Смарт-гроші» від «Київстар». Але перш, переконайтеся, що суми на вашому мобільному рахунку достатньо для погашення страхового внеску за вашим страховим полісом.

Відразу після оплати на електронну скриньку платника приходить договір в електронному вигляді. Дана послуга доступна всім абонентам «Київстар», крім власників «Зеленої карти», які використовують тарифні плани по передоплаті.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що український мобільний додаток став найпопулярнішим в світі. На що здатна програма, і чому голоси критиків не можуть зупинити користувачів?