Клієнти ПриватБанку отримали можливість оплачувати товари через Viber

Україна стала першою країною в світі, в якій з'явилася можливість оплатити будь-який товар або послугу в месенджері Viber. Про це повідомили в прес-службі одного з найбільших банків держави - ПриватБанк.

Клієнти ПриватБанку отримали можливість оплачувати товари через Viber - today.ua

ПриватБанк став першим в світі банком, який увів послугу оплати товарів і послуг в чат-ботах популярного месенджера Viber. Дана послуга стала можливою завдяки інтернет-еквайрінгу Liqpay від ПБ.

«Україна стала першою країною в світі, жителі якої можуть оплачувати товари і послуги безпосередньо в чат-ботах популярного месенджера Viber завдяки інтернет-еквайрінгу Liqpay від ПриватБанку», - йдеться у зверненні прес-служби ПриватБанку. Клієнти ПриватБанку отримали можливість оплачувати товари через Viber У банку пояснили, що Liqpay - це перший на сьогоднішній день платіжний метод оплати через Viber. При цьому в ПБ стверджують, що здійснення переказу грошових коштів в Viber bot, платежі будуть надійно захищені, а процедура оплати товарів і послуг буде максимально простою і швидкою.

Будь-який клієнт ПриватБанку може оплатити обрані товари, натиснувши кнопку оплати Apple Pay або Google Pay, або ввівши номер своєї платіжної карти. Компанії, які бажають отримувати платежі від покупців своєї продукції в Viber повинні будуть підключитися до платіжної послуги Liqpay, потім необхідно створити власний чат-бот в месенджері і вибрати в меню - свою згоду на отримання платежів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ПриватБанк відсудив мільярд гривень у компанії олігарха Ігоря Коломойського.