Lifecell запустив найдешевший тариф на безлімітний інтернет в Україні

Lifecell пропонує безлімітний інтернет без обмежень. Користування найдешевшим тарифом серед усіх українських мобільних операторів становить всього 50 гривень на 28 днів. Також компанія гарантує збереження вартості більш ніж на пів року.

Lifecell запустив найдешевший тариф на безлімітний інтернет в Україні - today.ua

Безлімітний інтернет в Україні викликає безліч проблем. Деякі оператори, надаючи цю послугу, беруть додаткову плату за роздачу інтернету, а після використання певної кількості Гігабайт починають урізати швидкість.

Саме тому Lifecell пішов на випередження і привертає клієнтів дуже привабливою пропозицією - тарифом «Інтернет без меж».

У нього входить користування 3G \ 4G інтернетом без обмежень і переплат, роздача на інші пристрої, безкоштовні розмови всередині мережі, а також 250 хвилин на інші оператори та стаціонарні телефони.

Більш того для персоніфікованих і зареєстрованих абонентів, і тих, хто хоче скористатися послугою перенесення номера, оператор пропонує спеціальну вартість за тариф.

Також Lifecell гарантує, що ціна в 50 гривень за 28 днів не зміниться аж до 31 серпня 2021 року.

Нагадаємо, безлімітний інтернет за одну копійку в день пропонує Vodafone. Акцію можна під'єднати до кінця лютого. Стало відомо, за яких умов, і на якому тарифі клієнт може дозволити собі таку послугу.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua