Названий «найрозумніше місто» світу - важливу нагороду вперше отримав китайський мегаполіс

Експерти Всесвітньої виставки-конгресу Smart City Expo визначили «найрозумніше місто в світі». Вперше в історії цінну нагороду, яка є показником, що Піднебесна робить ефективні кроки на шляху до цифровізації, інклюзивності та безпеки, отримав Шанхай.

Названий «найрозумніше місто» світу - важливу нагороду вперше отримав китайський мегаполіс - today.ua

Гендиректор World Smart City Expo зазначив, що за останні роки Шанхай далеко просунувся в справі впровадження нових технологій, цифрових досягнень, штучного інтелекту і мережевих зв'язків. Мер Шанхаю додав, що місто продовжить свій шлях «цифровий трансформації і прагненням побудувати розумний місто, який забезпечує відчуття вигоди, щастя і безпеки для своїх жителів» Названий «найрозумніше місто» світу - важливу нагороду вперше отримав китайський мегаполіс Відзначимо, що World Smart City Expo проходить щорічно в іспанській Барселоні протягом уже дев'яти років, але через пандемію китайського вірусу захід провели одночасно в трьох містах: Нью-Йорку, Барселоні і в Шанхаї.

Що стосується переможця, то Шанхай - це місто на сході Китаю, площею 6340,5 кв / км. Шанхай не тільки найрозумніший місто, а й один з лідерів рейтингу найбільших фінансових центрів світу.

За підсумками 2019 року найрозумнішим містом світу був названий Стокгольм (Швеція).

Нагадаємо, раніше Київ потрапив до рейтингу міст з найбруднішим повітрям. Яке місце в антирейтингу зайняла українська столиця?