Названий смартфон з кращим екраном в світі - 11 рекордів якості

Стало відомо, який смартфон оснащений найкращим дисплеєм в світі. Екран цього гаджета має ідеальну передачу кольору і унікальну контрастність. Що ж це за модель?

Названий смартфон з кращим екраном в світі - 11 рекордів якості - today.ua

Експерти дослідницької компанії DisplayMate провели дослідження і визначили модель смартфона з самим якісним екраном. Цим гаджетом став iPhone 12 Pro Max. Численні тестування показали, що дисплей смартфона iPhone 12 Pro Max від Apple оновив 11 рекордів якості.

Крім іншого фахівці визначили, що у даної моделі найвище на сьогоднішній день видиме дозвіл екрана, абсолютна передача кольору і високий коефіцієнт контрастності. Названий смартфон з кращим екраном в світі - 11 рекордів якості Відзначимо, що iPhone 12 Pro Max має не простий, а гнучкий OLED-дисплей з високою роздільною здатністю 2,8K, контрастність 2 000 000: 1, яскравість до 800 кд / м² і до 1200 кд / м² при перегляді контенту в форматі HDR. Широкий колірний обхват (P3). На дисплей нанесено спеціальне олеофобним покриття, яке дозволяє уникати слідів від пальців під час використання гаджета.

Девайс оснащений функцією розпізнавання особи за допомогою камери TrueDepth. Зі смартфоном iPhone 12 Pro Max можна займатися дайвінгом, він легко переживе півгодинне занурення в воду на глибину до 6 метрів. До слова, в 2019-му році експерти також назвали найкращим дисплеєм в світі екран смартфона компанії Apple.

Нагадаємо, концепт складного смартфона Galaxy W21 5G представили в Samsung. Характеристики нового телефону.