Нова послуга від Vodafone буде корисна всім власникам смартфонів

Сучасні смартфони коштують недешево, а за час їх експлуатації стають ще дорожчими серцю власника, оскільки в їх пам'яті накопичується велика кількість важливих і потрібних фото-, відео- і текстових файлів. У Vodafone придумали, як захистити гаджет в разі втрати.

Нова послуга від Vodafone буде корисна всім власникам смартфонів - today.ua

Вельми корисну і цікаву послугу тепер можуть підключити абоненти стільникового оператора Vodafone. В рамках даного сервісу, який називається Vodafone Safety, на телефон встановлюється спеціальний додаток. У разі втрати смартфона, користувач повинен відразу зателефонувати до кол-центру Vodafone, додаток миттєво заблокує гаджет, а на його екрані відобразиться e-Sticker з інформацією про те, кому і за якою адресою слід повернути телефон.

Функцію блокування також можна включити в особистому кабінеті, який з'явиться у всіх охочих застрахувати свій девайс. Там же можна розблокувати телефон, якщо він знайшовся, або зателефонувати за номером 6911 та попросити оператора зняти блокування.Нова послуга від Vodafone буде корисна всім власникам смартфонів Функція передбачає підключення сервісів геолокації, можливість дистанційно видалити важливі дані з пам'яті гаджета. У техпідтримку можна дзвонити цілодобово без вихідних і свят.

У даної послуги є три тарифні плани, які дозволяють вибрати ідеальний варіант для будь-якого користувача. «Online» дозволяє підключити сервіс повернення, обійдеться в 5 грн на тиждень. «Start» - трохи дорожче: 9 гривень в тиждень, але крім сервісу повернення в разі втрати гаджета власник отримає компенсації в 2500 гривень. «Smart» - хороший для власників дорогих смартфонів, в цьому тарифному платі передбачена компенсація в 5000 гривень.

Для активації послуги необхідно на сайті компанії завантажити додаток, запустити його на своєму смартфоні, вибрати тариф та здійснити оплату.

Нагадаємо, раніше Vodafone зробив цілий ряд сервісів і послуг абсолютно безкоштовними. За що абонентам не доведеться платити ні копійки.