Подарунок до Нового року: Vodafone підвищує вартість тарифних планів

Компанія Vodafone приступила до розсилки власникам деяких тарифних планів СМС-повідомлень з попередженням, що вартість користування послугами стільникового зв'язку підвищується. Кому і скільки доведеться платити?

Подарунок до Нового року: Vodafone підвищує вартість тарифних планів - today.ua

Стільниковий оператор Vodafone Україна вже вдруге за 2020 рік масово змінює вартість тарифних планів. Напередодні новорічних свят «СМС щастя» розіслали власникам так званих припейд-тарифів Vodafone 4G Smart XS, S и M.

Для абонентів Vodafone Україна, які використовують «спеціальні» тарифи за передоплатою «Vodafone 4G Smart XS», «Vodafone 4G Smart S» і «Vodafone 4G Smart M», підвищення плати чекає с 28 грудня 2020 р.

Тариф Vodafone 4G Smart XS подорожчає на 10 гривень, з 35 до 45 гривень на місяць. Vodafone 4G Smart S змінюється на Vodafone 4G Smart S+ в місяць обійдеться на 20 грн дорожче, з 65 до 85 гривень буде підвищено вартість передоплати. Vodafone 4G Smart M обійдеться абонентам в 130 грн в місяць (110 грн до цього моменту).

Подарунок до Нового року: Vodafone підвищує вартість тарифних планів В операторі мобільного зв'язку пояснили, що були змушені підвищити абонплату за користування зазначеними тарифними, оскільки зросли витрати компанії на обслуговування і розвиток мереж. У той же час, в Vodafone обіцяють, що дані тарифи все одно залишаться найбюджетнішими.

«Через зростання витрат на підтримку і розвиток мережі ми змушені переглянути вартість послуг. Але тарифи залишаться найдешевшими (або одними з найдешевших) з таким наповненням» - розповіли в Vodafone.

Нагадаємо, раніше Vodafone запустив передноворічну акцію, яка дозволить абонентам отримати цілий рік безкоштовних дзвінків та інтернету.