Лідером американського AppStore став мобільний додаток, розроблений фахівцями з України. Чим програма Reface так зацікавила користувачів у всьому світі?
Програма для створення крутих IT-кадрів Reface обійшла за популярністю навіть головних монстрів: TikTok, Netflix, Hulu, Disney та ін. До того ж, цей додаток визнано другим за популярністю серед всіх безкоштовних мобільних додатків в світі, що існують на сьогоднішній день.
Встановивши ReFace на своєму гаджеті абсолютно безоплатно, користувач отримує можливість змінювати особи на фото- і відеокадрах. Охочих дуже переконливо «підробити» правдивість контенту на планеті Земля виявилося більш ніж достатньо. Додаток Reface вже встигли закачати на свої смартфони більше 27 мільйонів користувачів з різних куточків земної кулі.
У категорії Entertainment Google Play програма, що дозволяє змінювати обличчя на відео і фото, зайняла лідируючу позицію в 14 країнах світу, в тому числі в Австралії, Великобританії і Канаді. На території Сполучених штатів Америки Reface виявилася за популярністю на четвертому місці.
Популярні зараз
У 2025 році у всіх українських школярів буде безкоштовне харчування
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Цікаво, що український додаток майже ніде не рекламувався, люди проявляють інтерес до Reface завдяки позитивним відгукам тих, хто вже мав можливість скористатися основними функціями програми. Публікації рекламного характеру про даний додаток з'явилися в Techcrunch и VICE вже після того, як Reface встигли завантажити майже два десятка мільйонів користувачів, принісши програмі лише десяту частину додаткової популярності. Впровадженню Reface в маси сприяла інтерес до даного додатку від світових зірок шоу-бізнесу. Снуп Дог, Дуа Ліпа и Брітні Спірс та інші артисти часто публікують в своїх акаунтах в соціальних мережах фото- і відеоконтент, оброблений за допомогою українського додатку.
Компанія RefaceAI була заснована в 2011-му році українцями Романом Могильним і Олесем Петрівим. Хлопці підключили талановитих програмістів, в результаті хлопцям вдалося створити додаток Reface, що здатен розпізнавати обличчя і вставляти їх в гифки і відео, причому високої якості. У цього додатка є багато противників, які стверджують, що за допомогою Reface можна без зайвих турбот створювати всілякі інформаційні фейки.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що Vodafone запустив в продаж еЅім. У чому головні переваги віртуальних сім-карт?