В Apple назвали мобільні додатки, які стали найпопулярнішими у 2020 році

Рейтинг найпопулярніших і затребуваних в 2020 році мобільних додатків, які найбільш часто скачували в App Store для iPhone і iPad, склали експерти американської компанії Apple.

В Apple назвали мобільні додатки, які стали найпопулярнішими у 2020 році - today.ua

Безперечним лідером і самим викачуваним безкоштовним додатком для iOS став сервіс Zoom, який дозволяє налагодити якісний відеозв'язок.

На другому місці за популярністю виявився стрімінговий сервіс Disney в TikTok.

Замикає трійку лідерів найбільш популярних безкоштовних додатків для iPhone YouTube. Тут все зрозуміло, дивитися «відосікі» на знаменитому відеохостингу люблять усі без винятку.

У десятку найбільш часто завантажуваних безкоштовних додатків також потрапили: Instagram і Facebook, Snapchat, Messenger, Gmail, Cash App, TouchRetouch, TouchRetouch. В Apple назвали мобільні додатки, які стали найпопулярнішими у 2020 році Рейтинг найпопулярніших платних додатків для iPhone виглядає так: TouchRetouch, Procreate Pocket, Dark Sky Weather, Facetune, HotSchedules, AutoSleep Track Sleep, The Wonder Weeks, SkyView, Shadowrocket, Sky Guide.

Щасливі власники iPad найчастіше скачували безкоштовні мобільні додатки: Zoom, Disney, YouTube, Netflix, Google Chrome, TikTok, Amazon Prime Video, Gmail, Hulu, Google Classroom. Це були безкоштовні додатки.

Платні додатки для iPad в рейтингу від компанії Apple вишикувалися в такому порядку: Procreate, GoodNotes 5, Notability, Duet Display, Teach Your Monster, LumaFusion, Affinity Designer, Toca Hair Salon 3, Toca Life: Hospital, Toca Kitchen 2.

Нагадаємо, раніше в компанії Google назвали 10 відео на YouTube, які користувалися найбільшою популярністю в українців в 2020 році.