Vodafone подарує абонентам по 10 Гб інтернету: хто отримає безкоштовні послуги від оператора

Епідемія коронавіруса захлеснула Україну, уряд вводить карантин вихідного дня, кожен день захворює більш десяти тисяч чоловік ... У зв'язку з цим, мобільний оператор Vodafone Україна вирішив допомогти деяким своїм абонентам легше пережити цей складний кризовий час.

Vodafone подарує абонентам по 10 Гб інтернету: хто отримає безкоштовні послуги від оператора - today.ua

Перш за все, йдеться про практикуючих лікарів. Яким, як і навесні поточного року, планують нарахувати по 10 гігабайт мобільного інтернету і по 1000 хвилин на розмови по всій країні. Отримати пакет безкоштовних послуг від Vodafone медики можуть незалежно від тарифного плану, він може бути як контрактним, так і за передоплатою.

Лікарі, які навесні 2020 роки вже отримували безкоштовні послуги від мобільного оператора, можуть знову його отримати без проблем. Ті ж медпрацівники, які тільки недавно підключилися до мережі Vodafone, повинні будуть пройти коротку реєстрацію. Vodafone подарує абонентам по 10 Гб інтернету: хто отримає безкоштовні послуги від оператора Для цього необхідно заповнити заявку на сайті (http://likar.vodafone.ua) або відправити безкоштовне СМС-повідомлення на номер 640. Далі слід обов'язково вказати номер, присвоєний в Національній службі здоров'я України. Якщо процедура реєстрації пройдена вірно, то протягом п'яти днів буде нарахований весь безкоштовний пакет послуг, яким можна буде користуватися протягом місяця з моменту нарахування.

Нагадаємо, раніше гендиректор Vodafone розповіла, що компанія виходить на ринок фіксованого інтернету. Для цього в Україні буде побудована нова мережа.