Vodafone став ще дешевшим: мобільний оператор зробив безкоштовними популярні сервіси

У Vodafone вирішили стати ще ближчим до своїх абонентів. Тепер, цілий ряд найпопулярніших сервісів, за які раніше доводилося досить багато платити, стануть абсолютно безкоштовними.

Vodafone став ще дешевшим: мобільний оператор зробив безкоштовними популярні сервіси - today.ua

В рамках послуг Online Pass і Video Pass гортати стрічку в соціальних мережах, спілкуватися в месенджерах і дивитися фільми і ролики на відеохостингу можна скільки завгодно довго. Дані послуги не тарифікуються, для користувачів, що підключили послуги Online Pass і Video Pass, буде встановлено повний безліміт. Послуга Vodafone Video Pass дарує безліміт на YouTube, MEGOGO і Netflix.Vodafone став ще дешевшим: мобільний оператор зробив безкоштовними популярні сервіси Послуга від Vodafone Online Pass скасовує тарифікацію і лімітні обмеження на аудіо- та відеоспілкування в мережі Viber, Zoom, Microsoft Teams, WhatsApp, Skype, WeChat, Skype for business, Hangouts, Google Meet, FaceTime.

Крім того, в безлімітному форматі будуть доступні месенджери: Telegram, WeChat, WhatsApp, Skype, Hangouts, Zoom, Google Classroom, Viber. Скористатися цією пропозицією можуть власники тарифних планів, які працюють за передоплатою: Red Extra XS, RED XS, Partner, Device M, Red Extra XS 2, SuperNet Start, Turbo, SuperNet Unlim, Light, 4G Smart XS, 4G Smart S, 4G Smart M , Pro, Pro, Turbo 2019, Device L, Unlim 3G, Unlim 3G Plus. Послуга також доступна для тарифів на контракті: Red S, M, L.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні значно підвищаться ціни за інтернет. Експерти ринку прогнозують триразове подорожчання на користування домашнім доступом в Мережу.