Київстар запустив безлімітний тариф по всій Україні: скільки потрібно буде платити

Найдешевший безлімітний тариф від Київстар розширює свою географію на території України. Якщо раніше ним могли скористатися лише кияни та жителі ще декількох міст України, то тепер він став доступний в усіх регіонах нашої країни.

Київстар запустив безлімітний тариф по всій Україні: скільки потрібно буде платити - today.ua

Досі безлімітний тариф від Київстар був доступний жителям Києва і деяких інших міст: Івано-Франківська, Калуша, Краматорська, Кременчука, Кропивницького, Миколаєва, Полтави, Сєвєродонецька, Сміли, Сум, Червонограда, Черкас та Чернівців. Тепер же географія його присутності - вся Україна.

З 5 лютого безлімітний тариф пішов в усі регіони країни. У компанії поки не називають конкретних міст, де буде доступна ця послуга, але, ймовірно, вона прийде, як мінімум, в усі обласні центри. Таким чином, за дуже малі гроші жителі України зможуть мати безлімітний домашній інтернет і, за бажання, ще й мобільний інтернет.

Безлімітний тариф "Безлім Wow" від Київстар пропонує такі умови:

  • швидкість інтернету до 100 мегабіт в секунду;
  • фактично безкоштовне підключення;
  • повернення грошей за роутер.

Київстар запустив безлімітний тариф по всій Україні: скільки потрібно буде платити

Скільки буде коштувати безлімітний тариф від Київстар

Вартість послуги зовсім невелика. Підключення до тарифного плану коштує 150 гривень. При цьому, місячна оплата протягом перших двох років - 25 гривень. Причому, внесок за підключення повністю піде в якості абонплати за перші місяці користування.

Таким чином, заплативши за підключення 150 гривень, можна буде взагалі перші півроку не згадувати про те, що потрібно платити за інтернет.

Лише після закінчення двох років користування безлімітним тарифом від Київстар щомісячна плата зросте до 125 гривень. Та й тоді вона залишатиметься набагато менше тієї, яку вимагають за свої послуги деякі інші провайдери.

Нагадаємо, компанія Київстар розповіла про ризики, які виникають при перенесенні телефонного номера з одного мобільного оператора на інший. Йдеться про спрощену схему, яку пропонує уряд. У цьому випадку дуже легко "викрасти" номер клієнта, а разом із ним і весь доступ до банківських карт, акаунтів у соцмережах та іншої особистої інформації.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua