Біткоїн упав і потягнув за собою інші криптовалюти: за вихідні вони втратили в ціні майже трильйон доларів

Біткоїн різко обвалився за вихідні. Попередній тиждень він закінчував на позначці майже в 42 тисячі доларів. Однак на ранок понеділка, 11 січня, його вартість обвалилася відразу на 8 тисяч доларів і трохи перевищувала 33 тисячі в американській валюті. Тобто, за вихідні біткоїн втратив у ціні більше 20%.

Біткоїн упав і потягнув за собою інші криптовалюти: за вихідні вони втратили в ціні майже трильйон доларів - today.ua

Падаючий біткоїн потягнув за собою вниз й інші популярні криптовалюти. Фактично всі альткоїни (криптовалюти, які з'явилися після біткойна), також крупно просіли за ці дні.

Зокрема, Ethereum за добу просів на 19% і зараз коштує 1075 доларів, ХRP - на 24% (0,273 долара). Таким чином, криптовалюти втратили сумарно за вихідні 16% своєї вартості або 935 мільярдів (майже трильйон!) доларів. Причому, в цій гігантській сумі майже 68% припадає на частку біткоїна.

Біткоїн упав і потягнув за собою інші криптовалюти: за вихідні вони втратили в ціні майже трильйон доларів Передувало оглушливому падінню не менш стрімке зростання вартості криптовалюти. На старті 2021 року біткоїн торгувався за 28,9 тисячі доларів. Однак буквально за лічені дні він злетів до позначки майже в 42 тисячі "зеленню".

Про можливе падіння вартості біткойна кілька днів тому попередив директор платіжної системи Bitpay Сонні Сінгх. Він спрогнозував, що якщо біткойн почнуть продавати великі гравці ринку криптовалюти, його вартість може обрушитися до 20 тисяч доларів.

Незважаючи на тимчасове падіння, аналітики прогнозують біткойну подальше зростання

Поряд із цим прогнозом є й інші. Багато фахівців зі сфери фінансів вважають, що таке падіння курсу біткойну, радше, тактичне, а не стратегічне, і в нього є всі шанси не тільки повернутися на свої недавні позиції, але й перевершити їх.

Так, провідний аналітик Bloomberg Майк Макглоун вважає що зараз в біткоїн вигідніше інвестувати, ніж у золото. Він переконаний, що його вартість уже найближчим часом підніметься до рівня в 50 тисяч доларів.

Ще більш оптимістичний прогноз для першої криптовалюти дає колишній аналітик інвестбанків Bear Stearns і JPMorgan Тон Вейс. Він вважає, що в поточному році курс біткоїна може вирости до 100 тисяч "зелених". Причому такий сценарій він називає консервативним. А при більш сприятливих умовах, вартість одного біткоїна може підскочити до 200, а то й 300 тисяч доларів.

Нагадаємо, на попередньому тижні біткоїн бив усі мислимі рекорди. І, до речі, незважаючи на запаморочливе падіння за вихідні, він усе одно сьогодні коштує більше, ніж минулого понеділка, 4 січня. Біткоїн упав і потягнув за собою інші криптовалюти: за вихідні вони втратили в ціні майже трильйон доларів Якщо порівняти його вартість в улюблених нами гривнях, то тоді він лише підбирався до 900 тисяч, а сьогодні перевищує мільйон гривень майже на 30 тисяч.

“Баба вогонь“: українцям показали найпримхливішу учасницю шоу “Холостяк“
У Мережі обговорюють найбільш примхливу учасницю реаліті-шоу “Холостяк“, дівчина вела себе досить зухвало. Але глядачам дуже сподобалася її щирість і ...
В Україні прискорилася інфляція: які продукти будуть дорожчати
В Україні почали стрімко дорожчати продукти харчування. За даними Національного банку, інфляція в країні прискорилася і може привести до подальшого пі...
Гороскоп на 13 червня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам удачу з фінансами, а Терезам радить відсидітися на самоті
Гороскоп на неділю, 13 червня 2021 року, передбачає дуже емоційний день. Причому, практично всім знакам Зодіаку зірки обіцяють позитивні емоції. Правд...
Нафтогаз заблокував дешевий тариф на газ
У Нафтогазі змушені були виправдовуватися за скасування дешевих тарифів на газ в літній період. Українських споживачів позбавили права вибору і переве...
Пожежа на Новій пошті: поблизу Києва згоріли сотні посилок
Нова пошта приходить до тями від стресу, який їй довелося пережити цим суботнім ранком. На території одного з відділень Нової пошти загорівся автомобі...