Біткоїн упав і потягнув за собою інші криптовалюти: за вихідні вони втратили в ціні майже трильйон доларів

Біткоїн різко обвалився за вихідні. Попередній тиждень він закінчував на позначці майже в 42 тисячі доларів. Однак на ранок понеділка, 11 січня, його вартість обвалилася відразу на 8 тисяч доларів і трохи перевищувала 33 тисячі в американській валюті. Тобто, за вихідні біткоїн втратив у ціні більше 20%.

Біткоїн упав і потягнув за собою інші криптовалюти: за вихідні вони втратили в ціні майже трильйон доларів - today.ua

Падаючий біткоїн потягнув за собою вниз й інші популярні криптовалюти. Фактично всі альткоїни (криптовалюти, які з'явилися після біткойна), також крупно просіли за ці дні.

Зокрема, Ethereum за добу просів на 19% і зараз коштує 1075 доларів, ХRP - на 24% (0,273 долара). Таким чином, криптовалюти втратили сумарно за вихідні 16% своєї вартості або 935 мільярдів (майже трильйон!) доларів. Причому, в цій гігантській сумі майже 68% припадає на частку біткоїна.

Біткоїн упав і потягнув за собою інші криптовалюти: за вихідні вони втратили в ціні майже трильйон доларів Передувало оглушливому падінню не менш стрімке зростання вартості криптовалюти. На старті 2021 року біткоїн торгувався за 28,9 тисячі доларів. Однак буквально за лічені дні він злетів до позначки майже в 42 тисячі "зеленню".

Про можливе падіння вартості біткойна кілька днів тому попередив директор платіжної системи Bitpay Сонні Сінгх. Він спрогнозував, що якщо біткойн почнуть продавати великі гравці ринку криптовалюти, його вартість може обрушитися до 20 тисяч доларів.

Незважаючи на тимчасове падіння, аналітики прогнозують біткойну подальше зростання

Поряд із цим прогнозом є й інші. Багато фахівців зі сфери фінансів вважають, що таке падіння курсу біткойну, радше, тактичне, а не стратегічне, і в нього є всі шанси не тільки повернутися на свої недавні позиції, але й перевершити їх.

Так, провідний аналітик Bloomberg Майк Макглоун вважає що зараз в біткоїн вигідніше інвестувати, ніж у золото. Він переконаний, що його вартість уже найближчим часом підніметься до рівня в 50 тисяч доларів.

Ще більш оптимістичний прогноз для першої криптовалюти дає колишній аналітик інвестбанків Bear Stearns і JPMorgan Тон Вейс. Він вважає, що в поточному році курс біткоїна може вирости до 100 тисяч "зелених". Причому такий сценарій він називає консервативним. А при більш сприятливих умовах, вартість одного біткоїна може підскочити до 200, а то й 300 тисяч доларів.

Нагадаємо, на попередньому тижні біткоїн бив усі мислимі рекорди. І, до речі, незважаючи на запаморочливе падіння за вихідні, він усе одно сьогодні коштує більше, ніж минулого понеділка, 4 січня. Біткоїн упав і потягнув за собою інші криптовалюти: за вихідні вони втратили в ціні майже трильйон доларів Якщо порівняти його вартість в улюблених нами гривнях, то тоді він лише підбирався до 900 тисяч, а сьогодні перевищує мільйон гривень майже на 30 тисяч.

Пенсії скоро стануть вище: в березні українців очікує наймасштабніше підвищення виплат
Вже через місяць, у березні, в Україні почнеться наймасштабніше за 2021 рік підвищення пенсій. Воно торкнеться 10 мільйонів українських пенсіонерів. ...
Шмигаль розповів, що буде з тарифами на тепло до кінця опалювального сезону
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів у своєму Facebook, що буде з тарифами на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону. Кабміну вдалося ...
Шепелєв розповів, як утік від Жанни Фріске
Жанна Фріске та Дмитро Шепелєв почали зустрічатися в 2011 році, проте спочатку приховували свої відносини. Через 10 років відомий ведучий згадав про с...
“Київстар“ відключає своїм клієнтам важливу послугу: її більше не буде
Компанія “Київстар“ повідомила про відключення важливої послуги. Клієнти більше не зможуть користуватися нею. Йдеться про програму Star Guard Family, ...
В Україні зупинилося виробництво курятини: що відбувається на одному з найпотужніших виробників цього продукту
В Україні зупинилось виробництво курятини на одному з найпотужніших підприємств цього профілю. Зупинили виробництво “Гаврилівські курчата“. “Ми вже м...