Компанія Lifecell допоможе своїм клієнтам зберегти найцінніше

Автор: Марченко Любов

Один із лідерів ринку українського мобільного зв'язку - компанія Lifecell подбала про збереження безцінної інформації, яка може міститися на SIM-картах її клієнтів. Відтепер абоненти цього мобільного оператора зможуть обзавестися резервними SIM-картами, дублюючими всю інформацію, яка міститься на карті, що використовується в телефоні.

Компанія Lifecell допоможе своїм клієнтам зберегти найцінніше - today.ua

Поломка SIM-карти, а також втрата або викрадення телефону можуть стати справжнім потрясінням для власника мобільного номера. Адже зазвичай на SIM-картах зберігаються ділові та особисті контакти, які напрацьовувались і здобувалися роками. Втрата SIM-карти для багатьох означає втрачені перспективи і зв'язки, на відновлення яких піде багато часу і сил.

Тепер же, завдяки новій послузі від Lifecell, клієнт цього мобільного оператора може обзавестися картою-дублером з тим же номером, яка дозволить своїм власникам заощадити масу часу і нервів.

Компанія Lifecell допоможе своїм клієнтам зберегти найцінніше Що стосується грошей, то вартість резервної SIM-карти, як на теперішній час, можна вважати символічною. Її можна придбати за 50 гривень у будь-якій з авторизованих точок, адреси яких містяться на сайті компанії Lifecell.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Адреси спеціалізованих магазинів, в яких можна придбати резервну карту, можна також дізнатися, зателефонувавши за номером 545. Для клієнтів Lifecell дзвінки на цей номер безкоштовні.

Нагадаємо оператор Lifecell надає своїм клієнтам унікальну послугу - безкоштовні дзвінки на будь-які телефонні номери в Україні. Ця послуга відрізняється від інших тим, що телефонувати можна навіть, якщо на рахунку зовсім немає грошей. За допомогою спеціального додатку абонент Lifecell може отримати 100 хвилин для "аварійних" дзвінків на будь-які українські номери.