Компанія Lifecell допоможе своїм клієнтам зберегти найцінніше

Один із лідерів ринку українського мобільного зв'язку - компанія Lifecell подбала про збереження безцінної інформації, яка може міститися на SIM-картах її клієнтів. Відтепер абоненти цього мобільного оператора зможуть обзавестися резервними SIM-картами, дублюючими всю інформацію, яка міститься на карті, що використовується в телефоні.

Компанія Lifecell допоможе своїм клієнтам зберегти найцінніше - today.ua

Поломка SIM-карти, а також втрата або викрадення телефону можуть стати справжнім потрясінням для власника мобільного номера. Адже зазвичай на SIM-картах зберігаються ділові та особисті контакти, які напрацьовувались і здобувалися роками. Втрата SIM-карти для багатьох означає втрачені перспективи і зв'язки, на відновлення яких піде багато часу і сил.

Тепер же, завдяки новій послузі від Lifecell, клієнт цього мобільного оператора може обзавестися картою-дублером з тим же номером, яка дозволить своїм власникам заощадити масу часу і нервів.

Компанія Lifecell допоможе своїм клієнтам зберегти найцінніше Що стосується грошей, то вартість резервної SIM-карти, як на теперішній час, можна вважати символічною. Її можна придбати за 50 гривень у будь-якій з авторизованих точок, адреси яких містяться на сайті компанії Lifecell.

Адреси спеціалізованих магазинів, в яких можна придбати резервну карту, можна також дізнатися, зателефонувавши за номером 545. Для клієнтів Lifecell дзвінки на цей номер безкоштовні.

Нагадаємо оператор Lifecell надає своїм клієнтам унікальну послугу - безкоштовні дзвінки на будь-які телефонні номери в Україні. Ця послуга відрізняється від інших тим, що телефонувати можна навіть, якщо на рахунку зовсім немає грошей. За допомогою спеціального додатку абонент Lifecell може отримати 100 хвилин для "аварійних" дзвінків на будь-які українські номери.

ДЖЕРЕЛОhvylya