Компанія “Нова пошта“ обзавелася кур'єрським сервісом: посилку можна доставити за 30 хвилин

Автор: Марченко Любов

Власники компанії "Нова пошта" В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк викупили акції кур'єрської компанії iPOST у її засновників Сергія Жмудя і Максима Плющева. Плющев і Жмудь залишили собі по 9,27% акції свого дітища, а решту 81,46% продали "Новій пошті".

Компанія “Нова пошта“ обзавелася кур'єрським сервісом: посилку можна доставити за 30 хвилин - today.ua

Скільки коштувала угода, невідомо. При цьому фахівці оцінюють вартість технологій, які використовуються в iPOST, приблизно в пів мільйона доларів.

Засновники "Нової пошти" повідомляють, що їх привабила в iPOST перспективність цього кур'єрського сервісу.

"Ми інвестуємо в швидкість і таланти. Компанія iPOST нам бачиться саме такою", - повідомили у "Новій пошті", розповідаючи про мотивацію цієї угоди.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Компанія “Нова пошта“ обзавелася кур'єрським сервісом: посилку можна доставити за 30 хвилин Що стосується швидкості, то вона в кур'єрському сервісі iPOST дійсно завидна. Ця сервісна служба доставляє посилки корпоративним і приватним особам за 30-120 хвилин. Сервіс працює як онлайн-платформа: кур'єри самі обирають собі замовлення. При цьому компанія iPOST вже функціонує у 300 містах України.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Таким чином, це придбання дозволить зробити "Нову пошту" ще більш оперативною, що, безсумнівно, має порадувати її клієнтів.

Нагадаємо, останнім часом клієнти стали нарікати на "Нову пошту", в якої вже не раз траплялося псування вантажу по дорозі. Так, нещодавно, одному з клієнтів недбало упакували дорогу книгу, і вона прийшла з обдертими куточками.