Компанія “Нова пошта“ обзавелася кур'єрським сервісом: посилку можна доставити за 30 хвилин

Власники компанії "Нова пошта" В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк викупили акції кур'єрської компанії iPOST у її засновників Сергія Жмудя і Максима Плющева. Плющев і Жмудь залишили собі по 9,27% акції свого дітища, а решту 81,46% продали "Новій пошті".

Компанія “Нова пошта“ обзавелася кур'єрським сервісом: посилку можна доставити за 30 хвилин - today.ua

Скільки коштувала угода, невідомо. При цьому фахівці оцінюють вартість технологій, які використовуються в iPOST, приблизно в пів мільйона доларів.

Засновники "Нової пошти" повідомляють, що їх привабила в iPOST перспективність цього кур'єрського сервісу.

"Ми інвестуємо в швидкість і таланти. Компанія iPOST нам бачиться саме такою", - повідомили у "Новій пошті", розповідаючи про мотивацію цієї угоди.

Компанія “Нова пошта“ обзавелася кур'єрським сервісом: посилку можна доставити за 30 хвилин Що стосується швидкості, то вона в кур'єрському сервісі iPOST дійсно завидна. Ця сервісна служба доставляє посилки корпоративним і приватним особам за 30-120 хвилин. Сервіс працює як онлайн-платформа: кур'єри самі обирають собі замовлення. При цьому компанія iPOST вже функціонує у 300 містах України.

Таким чином, це придбання дозволить зробити "Нову пошту" ще більш оперативною, що, безсумнівно, має порадувати її клієнтів.

Нагадаємо, останнім часом клієнти стали нарікати на "Нову пошту", в якої вже не раз траплялося псування вантажу по дорозі. Так, нещодавно, одному з клієнтів недбало упакували дорогу книгу, і вона прийшла з обдертими куточками.

ДЖЕРЕЛОbiz.liga