“Київстар“ пояснив, чим викликане чергове підвищення тарифів

Компанія "Київстар", поряд з іншими мобільними операторами, що діють в Україні, збільшує тарифи на свої послуги. При цьому оператор обіцяє в обмін на більшу ціну збільшити й обсяг своїх послуг.

“Київстар“ пояснив, чим викликане чергове підвищення тарифів - today.ua

Як пояснили у прес-службі компанії "Київстар", зростання цін викликане об'єктивними причинами, які від них не залежать.

Що зумовило зростання цін на послуги "Київстар"

  1. Велике значення для вартості послуг мобільного оператора має курс долара в Україні. Адже вітчизняного обладнання для забезпечення мобільного зв'язку не виробляють. Тому і "Київстар", й інші оператори змушені купувати імпортне обладнання і, природно, не за гривні.
  2. Мережі потребують не тільки відновлення зношеного обладнання, але й модернізації, підвищення якості зв'язку, а також розширення. Це також - витрати.
  3. Співробітники компанії теж не можуть вічно отримувати одну і ту ж платню. В Україні, хоч і повільно, та все ж зростає середній рівень зарплати, і "Київстар" також підвищує зарплату своєму персоналу.

Тому підвищувати вартість своїх послуг компанія просто змушена. Однак це не буде механічним зростанням оплати. В оновлену ціну буде входити й більший обсяг послуг, обіцяють у "Київстар".

Як зміниться вартість і обсяг послуг

З 1 січня найбільш зросте тариф "Безліміт". Замість теперішніх 95 гривень за нього доведеться платити 175. Однак у пакет послуг, крім безлімітного інтернету, будуть входити також 200 хвилин дзвінків по Україні і 200 СМС (обидві ці норми збільшені вдвічі порівняно з попередньою версією).

“Київстар“ пояснив, чим викликане чергове підвищення тарифів

Будуть платити за новими тарифами і контрактники

Близько півтора відсотка клієнтів компанії "Київстар" обслуговуються за контрактами понад три роки. За цей час оператор жодного разу не змінював нічого в умовах цих контрактів. Тому зараз на них також чекають зміни.

Всі існуючі понад три роки тарифні плани для контрактників будуть ліквідовані, і компанія запропонує їм обрати собі нові. Якщо вони цього не зроблять самі, то оператор це зробить за них - на свій розсуд.

"Ми пропонуємо їм самостійно обрати тариф з більшим обсягом послуг і навіть пропонуємо 100% знижки на першу абонплату в деяких тарифах. Мінімальна ціна контрактних тарифів починається зі 100 гривень", - заявили в компанії "Київстар".

Нагадаємо, клієнти "Київстар" скаржаться, що оператор необґрунтовано списує з них гроші за інтернет-трафік. Оплату за тарифний план вчасно не зараховують, а замість цього рахують абоненту заборгованість.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua
Як можна буде купити долари: в Україні змінюються правила продажу валюти
Незабаром в Україні долари та іншу валюту будуть купувати за новими правилами. Нововведення торкнуться юридичних осіб. За інформацією, яку озвучив ...
Руслана розповіла про свій стан після щеплення від коронавіруса
Руслана Лижичко разом з іншими публічними українцями 4 березня в прямому ефірі вакцинувалася від коронавіруса. Це було зроблено для того, щоб підвищит...
Масляна обійдеться недешево: економісти підрахували, як зросла вартість млинців
В Україні упродовж десяти років вартість млинців зросла вчетверо. Таку невтішну статистику видали спеціалісти, що спеціально порахували вартість смачн...
Яскраві ідеї манікюру на весну 2021: у тренді лаванда і пурпур
Манікюр навесні 2021 року має бути яскравим. Одним з найбільш трендових кольорів сезону буде фіолетовий. Досить підібрати для себе правильний тон і ва...
Григорій Решетник розповів про кризу у стосунках з дружиною після народження сина
Григорій Решетник вже десять років перебуває у шлюбі зі своєю дружиною Христиною, з якою вони разом виховують трьох синів. Ведучий “Холостяка“ зізнаєт...