“Київстар“ вводить спеціальний тариф: телефонувати стане набагато дешевше

Оператор мобільного зв'язку "Київстар" вводить спеціальний тариф для людей похилого віку, які користуються телефонами виключно для дзвінків, і яким фактично не потрібен мобільний інтернет. Про це компанія "Київстар" повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

“Київстар“ вводить спеціальний тариф: телефонувати стане набагато дешевше - today.ua

Найчастіше люди пенсійного віку досі обходяться кнопковими телефонами, які використовують лише для дзвінків близьким, та ще на екстрені служби, якщо це необхідно. Як користуватися мобільним інтернетом, вони не знають, та й такої необхідності не відчувають.

Досі ж усі тарифи були заточені під паралельне користування телефонним зв'язком та інтернетом. Однак тепер пенсіонери отримали свій тариф "Дзвінки для батьків", в якому передбачені безлімітні телефонні дзвінки на всі номери оператора "Київстар".

Вартість нового контрактного тарифу для пенсіонерів від компанії "Київстар" - лише 60 гривень на місяць. Його можна підключити навіть тепер, під час локдауну. І, що дуже важливо для людей похилого віку, не виходячи з дому. Для цього потрібно лише заздалегідь підготувати свій ідентифікаційний код, щоби він був під рукою, і зателефонувати за номером 466. Ви продиктуєте оператору свій номер, і тимчасове підключення до послуги вступить в силу. “Київстар“ вводить спеціальний тариф: телефонувати стане набагато дешевше А вже після закінчення локдауну, з 25 січня по 11 лютого, у пенсіонера буде термін, аби завітати в будь-який магазин від компанії "Київстар" і підписати повноцінний договір про перехід на новий контракт.

Однак, навіть якщо пенсіонерам не вдасться в цей термін підписати контракт, у них буде можливість користуватися тарифом "Київстар Комфорт", який також пропонує прийнятні умови для мобільного зв'язку.

Нагадаємо, "Київстар" пояснив, чим викликане повальне підвищення тарифів на його послуги. Мобільний оператор мотивує подорожчання тим, що потрібно оновлювати обладнання, та й зарплату співробітникам компанії також слід підвищувати. Натомість за більші гроші "Київстар" обіцяє надавати більший пакет послуг.