Ліміти на “безлімітний“ інтернет: в Мережі щосили критикують українське ноу-хау від “Київстар“

Компанія "Київстар" для особливо активних користувачів інтернету застосовує добові обмеження як за обсягом, так і за швидкістю завантаження. Це викликало чимало обурених і колючих нарікань з боку клієнтів цього мобільного оператора. Люди кажуть, що не підключали безлімітний тариф заради того, щоби провайдер виставив їм жорсткі ліміти за обсягом і за швидкістю інтернету.

Ліміти на “безлімітний“ інтернет: в Мережі щосили критикують українське ноу-хау від “Київстар“ - today.ua

Приводом для введення обмежень по швидкості став надмірний апетит деяких користувачів безлімітного тарифу, пояснили в "Київстар".

"Аналіз результатів перевірок показує, що невелика група абонентів (менше 0,5%) регулярно споживає дуже великі обсяги мобільного Інтернету, більше 100 000 мегабайт на місяць. Ці абоненти надмірно завантажують мережу і створюють складнощі для інших 99,5% користувачів, у яких в період пікового навантаження можуть виникнути проблеми при дзвінках або використанні мобільного інтернету ", - пишуть у поясненні до обмежень на безліміт.

Щоби створити для всіх рівні умови користування трафіком, компанія "Київстар" ввела обмеження по швидкості для надмірно активних користувачів інтернету.

"Для всіх абонентів, які використовували протягом одного дня більше 3000 МБ мобільного інтернету, послуга передачі даних надаватиметься на швидкості 0,8 Мбіт / c", - пояснюють у компанії.

Крім того, там пишуть, що такі обмеження відчують лише ці самі 0,5% клієнтів "Київстар". Для решти все, як було, так і залишається.

Ліміти на “безлімітний“ інтернет: в Мережі щосили критикують українське ноу-хау від “Київстар“ Правда, клієнтів "Київстар" таке пояснення мало задовольнило. Вони вважають, що їх просто жорстоко обдурили, пообіцявши безліміт, а насправді, замінивши його інтернетом на "черепашачому ходу".

За два роки, що минули з тих пір, як "Київстар" почав впроваджувати свою "політику справедливого доступу", тема не втратила актуальності і не вичерпалася, про що свідчать 4650 коментарів і 355 286 переглядів.

Однак найбільше надихає крайній коментар, залишений одним із користувачів кілька годин тому.

"Та скільки можна переливати з пустого в порожнє. Тут щодня з'являється якийсь розумник і починає викладати, як його влаштує. У цій гілці вже тисячі повідомлень ниття. От скажіть, ви реально думаєте, що після вашої писанини, щось зміниться ? Керівництво компанії тутешні опуси не читає. Їм плювати. Даний форум призначений для розвантаження коллцентра і не більше. З таким самим успіхом можете покричати в колодязь. Результат буде той самий ", - пише один із користувачів.

Цікаво, скінчиться на цьому обговорення чи ні?

Нагадаємо, "Київстар" придумав ще одну "звабу" для своїх клієнтів: він буде повертати їм "живі гроші", які можна використовувати для підключення додаткових сервісів цього провайдера.

ДЖЕРЕЛОkyivstar.ua
Руслана розповіла про свій стан після щеплення від коронавіруса
Руслана Лижичко разом з іншими публічними українцями 4 березня в прямому ефірі вакцинувалася від коронавіруса. Це було зроблено для того, щоб підвищит...
Масляна обійдеться недешево: економісти підрахували, як зросла вартість млинців
В Україні упродовж десяти років вартість млинців зросла вчетверо. Таку невтішну статистику видали спеціалісти, що спеціально порахували вартість смачн...
Яскраві ідеї манікюру на весну 2021: у тренді лаванда і пурпур
Манікюр навесні 2021 року має бути яскравим. Одним з найбільш трендових кольорів сезону буде фіолетовий. Досить підібрати для себе правильний тон і ва...
Григорій Решетник розповів про кризу у стосунках з дружиною після народження сина
Григорій Решетник вже десять років перебуває у шлюбі зі своєю дружиною Христиною, з якою вони разом виховують трьох синів. Ведучий “Холостяка“ зізнаєт...
Стало відомо, які тарифи на газ готують українцям із травня
Квітень українці проживуть із ринковими тарифами на газ. А з травня мають бути встановлені нові ціни. Усі постачальники газу повинні запропонувати спо...