Мобільний оператор запустив доступний тариф за 1 грн в день: 200 хвилин і 4 Гб інтернету

Автор: Марченко Любов

Мобільний оператор Lycamobile, який нещодавно з'явився в Україні, пропонує свої послуги за набагато нижчим тарифами, ніж інші учасники ринку мобільного зв'язку, які діють в нашій країні.

Мобільний оператор запустив доступний тариф за 1 грн в день: 200 хвилин і 4 Гб інтернету - today.ua

Найвищий тариф на мобільний зв'язок, пропонований цим оператором, дешевше, ніж, наприклад, найнижчий тариф від Київстар. При цьому пакет послуг за таким тарифом у нього набагато об'ємніше, ніж у патріарха українського мобільного зв'язку.

У пакет послуг за найдорожчим тарифом входять:

  • 800 хвилин дзвінків на інші оператори;
  • 40 хвилин дзвінків на номери зарубіжних учасників ринку;
  • безліміт на будь-які номери оператора Lycamobile, включаючи й ті, які знаходяться за кордоном;
  • 100 SMS;
  • 12 Гб мобільного інтернету.

При цьому найдешевший пакет послуг коштує лише 30 гривень на місяць (тобто, 1 гривню на добу). Мобільний оператор запустив доступний тариф за 1 грн в день: 200 хвилин і 4 Гб інтернету Пакет послуг з мінімальним тарифом також вражає: від безлімітних дзвінків всередині мережі до 4 гігабайт інтернету, 200 хвилин дзвінків на інші оператори і 300 дзвінків закордонним користувачам Lycamobile.

Чому так дешево?

Видання prostomob пише, що така стратегія Lycamobile: оператор агресивно захоплює ринок, демпінгуючи у порівнянні з іншими його учасниками. Таким чином йому вже вдалося завоювати позиції в 25 країнах (більшості країн Європи, а також в Австралії, США, ПАР, Уганді і Тунісі).

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Виставляти такі низькі тарифи на мобільний зв'язок компанії дозволяє ще одна особливість її діяльності: вона не "заморочується" покупкою дорогого устаткування і створенням власної інфраструктури, а просто орендує частоти у місцевих телеком-провайдерів.

Нагадаємо, тим часом компанія Vodafone дарує своїм клієнтам 5 Гб мобільного інтернету в день. Правда, скористатися таким благом можна лише раз на тиждень.