“Нова пошта“ навчила клієнтів, як економити на відправці посилок

"Нова пошта" розповіла своїм клієнтам, як вони можуть заощадити на доставці посилок. Доставка може обійтися приблизно наполовину дешевше, якщо скористатися новою послугою від цього поштового сервісу - "Коробка в оренду".

“Нова пошта“ навчила клієнтів, як економити на відправці посилок - today.ua

Останнім часом від клієнтів "Нової пошти" нерідко можна почути нарікання через те, що послуги доставки стають усе дорожче, а якість поштового сервісу при цьому все більше кульгає. Найчастіше клієнти нарікають на те, що поштовики нав'язують їм зайві послуги на кшталт упаковки в коробку того, що не потребує упаковки.

При цьому ще й коробку дають набагато більшіх габаритів, ніж потрібно для вантажу, що пересилається. А чим більше коробка, тим дорожче вартість доставки, скаржаться клієнти "Нової пошти".

З новою послугою про вартість упаковки клієнтам взагалі можна буде не турбуватися. До того ж, отримавши відправлення, вони будуть позбавлені від головного болю - куди подіти величезну непотрібну коробку. Тепер же все буде інакше: коробку, в якій пересилається відправлення, клієнти можуть орендувати.

“Нова пошта“ навчила клієнтів, як економити на відправці посилок

Отримавши вантаж, клієнт залишить акуратно відкриту коробку (цілу, без пошкоджень) у поштовому відділенні.

"Послуга передбачає отримання знижки - 50% за відправлення посилки в орендованій коробці. При отриманні відправлення коробка залишається у відділенні", - роз'яснили на "Новій пошті".

Скористатися цією послугою може як той, хто відправляє посилку, так і одержувач - в залежності від того, хто платить за відправлення.

У компанії "Нова пошта" також відзначили, що їхня нова послуга зменшить потребу поштового сервісу у коробках. Отже, можна буде зберегти ліс від вирубки.

Нагадаємо, що з лютого "Нова пошта" змінила правила відправки посилок. Відтепер клієнт сам обиратиме упаковку. Наприклад, одяг і текстиль тепер не обов'язково буде відправляти в картонній тарі.

ДЖЕРЕЛОhvylya
Як можна буде купити долари: в Україні змінюються правила продажу валюти
Незабаром в Україні долари та іншу валюту будуть купувати за новими правилами. Нововведення торкнуться юридичних осіб. За інформацією, яку озвучив ...
Руслана розповіла про свій стан після щеплення від коронавіруса
Руслана Лижичко разом з іншими публічними українцями 4 березня в прямому ефірі вакцинувалася від коронавіруса. Це було зроблено для того, щоб підвищит...
Масляна обійдеться недешево: економісти підрахували, як зросла вартість млинців
В Україні упродовж десяти років вартість млинців зросла вчетверо. Таку невтішну статистику видали спеціалісти, що спеціально порахували вартість смачн...
Яскраві ідеї манікюру на весну 2021: у тренді лаванда і пурпур
Манікюр навесні 2021 року має бути яскравим. Одним з найбільш трендових кольорів сезону буде фіолетовий. Досить підібрати для себе правильний тон і ва...
Григорій Решетник розповів про кризу у стосунках з дружиною після народження сина
Григорій Решетник вже десять років перебуває у шлюбі зі своєю дружиною Христиною, з якою вони разом виховують трьох синів. Ведучий “Холостяка“ зізнаєт...