“Нова пошта“ навчила клієнтів, як економити на відправці посилок

"Нова пошта" розповіла своїм клієнтам, як вони можуть заощадити на доставці посилок. Доставка може обійтися приблизно наполовину дешевше, якщо скористатися новою послугою від цього поштового сервісу - "Коробка в оренду".

“Нова пошта“ навчила клієнтів, як економити на відправці посилок - today.ua

Останнім часом від клієнтів "Нової пошти" нерідко можна почути нарікання через те, що послуги доставки стають усе дорожче, а якість поштового сервісу при цьому все більше кульгає. Найчастіше клієнти нарікають на те, що поштовики нав'язують їм зайві послуги на кшталт упаковки в коробку того, що не потребує упаковки.

При цьому ще й коробку дають набагато більшіх габаритів, ніж потрібно для вантажу, що пересилається. А чим більше коробка, тим дорожче вартість доставки, скаржаться клієнти "Нової пошти".

З новою послугою про вартість упаковки клієнтам взагалі можна буде не турбуватися. До того ж, отримавши відправлення, вони будуть позбавлені від головного болю - куди подіти величезну непотрібну коробку. Тепер же все буде інакше: коробку, в якій пересилається відправлення, клієнти можуть орендувати.

“Нова пошта“ навчила клієнтів, як економити на відправці посилок

Отримавши вантаж, клієнт залишить акуратно відкриту коробку (цілу, без пошкоджень) у поштовому відділенні.

"Послуга передбачає отримання знижки - 50% за відправлення посилки в орендованій коробці. При отриманні відправлення коробка залишається у відділенні", - роз'яснили на "Новій пошті".

Скористатися цією послугою може як той, хто відправляє посилку, так і одержувач - в залежності від того, хто платить за відправлення.

У компанії "Нова пошта" також відзначили, що їхня нова послуга зменшить потребу поштового сервісу у коробках. Отже, можна буде зберегти ліс від вирубки.

Нагадаємо, що з лютого "Нова пошта" змінила правила відправки посилок. Відтепер клієнт сам обиратиме упаковку. Наприклад, одяг і текстиль тепер не обов'язково буде відправляти в картонній тарі.

ДЖЕРЕЛОhvylya
Вагітна Катя Осадча показала екстремальні розваги в Туреччині
Катя Осадча разом з сім'єю вже другий тиждень відпочиває в Туреччині. Телеведуча більше не приховує свою вагітність і публікує фото з кругленьким живо...
ПриватБанк масово закриває відділення по всій Україні
ПриватБанк та інші великі банки, зокрема, Ощадбанк масово закривають свої відділення по всій Україні. При цьому багато дрібних банків, навпаки, збільш...
Xiaomi представила новий планшет з топовими характеристиками
Xiaomi презентувала новий планшет Mi Pad 5, який ще не надійшов у продаж, але з його характеристиками може ознайомитися кожен бажаючий. Планшет Xia...
Оля Полякова зворушливо привітала жінок з Днем матері
Оля Полякова привітала всіх мам з їх святом, яке цього року відзначається 9 травня. Традиційно День мами святкується у другу неділю травня. Артистка н...
Три знаки Зодіаку, які швидко відпускають образи і прощають зраду
Серед всіх знаків Зодіаку є ті, хто швидко відпускає старі образи і продовжує жити далі, не озираючись назад. Якщо ви зробили боляче Овну, Стрільцю аб...