“Нова пошта“ розповіла, чому бере зайві гроші за відправку посилок

"Нова пошта" розповіла, чому надає для відправки деяких посилок дорожчу упаковку. Приводом для пояснень поштового оператора стала скарга однієї з клієнток на сторінці "Нової пошти" у Facebook.

“Нова пошта“ розповіла, чому бере зайві гроші за відправку посилок - today.ua

Жінка поскаржилася, що отримала невелику (і за вагою, і за габаритами) посилку, упаковану в коробку, розраховану на 10-кілограмове відправлення. Через це вартість відправлення посилки вийшла відчутно дорожче.

"Оплатила за пачку набиту папером 98 грн. Скажіть, будь ласка, для чого пакувати тканину в коробку, яка ще й за розміром не підходить? Що з нею може трапитися? Для чого ви перепаковуєте товар з пакетів, в яких ми відправляємо, в паперові коробки? сервісу - 0. Реакції на дзвінки ніякої ", - обурюється клієнтка.

Крім того, вона розповіла, що на "Новій пошті" переплутали накладні на посилки, і їй віддали не те, що вона замовляла. Зрештою, після тижня нервування, її посилку все ж знайшли. Однак це вартувало їй чимало марно витраченого часу і здоров'я. Причому, як зауважує вона, такі ситуації з плутаниною і невиправданим завищенням вартості пересилання траплялися вже неодноразово.

“Нова пошта“ розповіла, чому бере зайві гроші за відправку посилок У відповіді представник "Нової пошти" пояснив, що більша коробка - не особиста примха когось із операторів "Нової пошти", а нормативи, які прийняті у них в компанії. Зокрема, якщо співробітник бачить, що посилка не влазить в коробку меншого габариту або влазить з деформацією, то для пересилання береться більша коробка. При цьому зайвий простір просто заповнюють папером, щоби не зіпсувати вантаж.

"Погодьтеся, не дуже приємно було б отримати замовлення в забрудненій або прим'ятій упаковці, а раптом це на подарунок", - зауважив представник "Нової пошти".

“Нова пошта“ розповіла, чому бере зайві гроші за відправку посилок Він також звернув увагу, що клієнт за бажанням може використовувати свою коробку. Якщо ж її немає, то поштовий оператор підбирає для його посилки коробку за своїми нормативам.

Нагадаємо, під час жорсткого карантину "Нова пошта" працює за звичайним графіком. В роботі іншого поштового оператора, "Укрпошти", також немає змін.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net
Руслана розповіла про свій стан після щеплення від коронавіруса
Руслана Лижичко разом з іншими публічними українцями 4 березня в прямому ефірі вакцинувалася від коронавіруса. Це було зроблено для того, щоб підвищит...
Масляна обійдеться недешево: економісти підрахували, як зросла вартість млинців
В Україні упродовж десяти років вартість млинців зросла вчетверо. Таку невтішну статистику видали спеціалісти, що спеціально порахували вартість смачн...
Яскраві ідеї манікюру на весну 2021: у тренді лаванда і пурпур
Манікюр навесні 2021 року має бути яскравим. Одним з найбільш трендових кольорів сезону буде фіолетовий. Досить підібрати для себе правильний тон і ва...
Григорій Решетник розповів про кризу у стосунках з дружиною після народження сина
Григорій Решетник вже десять років перебуває у шлюбі зі своєю дружиною Христиною, з якою вони разом виховують трьох синів. Ведучий “Холостяка“ зізнаєт...
Стало відомо, які тарифи на газ готують українцям із травня
Квітень українці проживуть із ринковими тарифами на газ. А з травня мають бути встановлені нові ціни. Усі постачальники газу повинні запропонувати спо...