“Нова пошта“ виявилася залучена в шахрайську схему по обкраданню інтернет-магазинів: подробиці

Шахраї використовували "Нову пошту" в своїх схемах для обкрадання інтернет-магазинів, розповідає видання hvylya. Вивели спритних ділків на чисту воду на Київщині, у Василькові.

“Нова пошта“ виявилася залучена в шахрайську схему по обкраданню інтернет-магазинів: подробиці - today.ua

Спритники спеціалізувалися на викраденні смартфонів. Схема, яку вони використовували, загалом невигадлива, проте вимагала неабиякої частки авантюризму і спритності рук. Шахраї робили в інтернет-магазині замовлення на смартфон через "Нову пошту". Коли замовлення приходило, вони приходили до відділення, роздивлялись товар і непомітно підміняли його макетом телефону. Потім, під надуманим приводом, повертали товар і йшли. Завдяки такій схемі шахраям вдалося "нагріти" інтернет-магазини на більш ніж 450 тисяч гривень.

Аферисти орудували не тільки в Київській, але й в інших областях України. Однак поліція викрила їх у Василькові.

В одне з тамтешніх відділень прийшла 34-річна жінка і за підробленими документами отримала замовлений смартфон. Поки вона крутила в руках замовлений товар, нібито вивчаючи смартфон, її спільник, 26-річний чоловік, відволікав увагу працівників "Нової пошти". Жінка повинна була в цей час непомітно підмінити справжній телефон на підробку. “Нова пошта“ виявилася залучена в шахрайську схему по обкраданню інтернет-магазинів: подробиці Здійснивши підміну, жінка роздратовано повернула коробку з телефоном, заявивши, що в неї не виявилося грошей на карті і розплатитися нічим. Однак цей випадок став для шахраїв останнім - їх викрили.

Поліція зібрала речові докази і затримала аферистів. Тепер на них чекає суд і, очевидно, дорога в місця, не надто віддалені. Закон передбачає за такі діяння від 3 до 8 років.

Нагадаємо, "Нова пошта" полегшила для українців отримання і відправку посилок. Тепер усе це можна зробити з електронними документами, не потрібно їх надавати у паперовому вигляді.