ПриватБанк відкрив відділення, в якому немає персоналу, а кожного відвідувача впізнають при вході

Автор: Марченко Любов

ПриватБанк відкрив відділення, в якому немає кас і жодного персоналу. Проте клієнти можуть пройти в ньому повне обслуговування. Причому кожного з них на вході розпізнають.

ПриватБанк відкрив відділення, в якому немає персоналу, а кожного відвідувача впізнають при вході - today.ua

ПриватБанк відкрив цей новий цифровий офіс в партнерстві з платіжною системою МастерКард. Своє дітище банкіри назвали Concept Store (Концептуальний Магазин). Незвичайне відділення розташувалося в Києві, на Майдані Незалежності, 2. Воно абсолютно порожнє - в плані наявності біологічного життя, зате в офісі повно різної розумної техніки, здатної задовольнити запити клієнта не гірше, а деколи й краще, ніж живі люди.

Тут немає жодної каси і ні душі персоналу. Кожного клієнта на вході ідентифікує біометрична система. Тобто, проникнути в банк невпізнаним і так само піти з нього, нікому не вдасться. ПриватБанк відкрив відділення, в якому немає персоналу, а кожного відвідувача впізнають при вході В Concept Store є все для зручної роботи клієнтів:

  • сенсорні системи multi-touch (т.зв. мультитач-бари);
  • цифрові дисплеї (digital-екрани);
  • кіоски самообслуговування;
  • універсальні банкомати з підтримкою основних банківських операцій;
  • комфортний хаб для роботи і бізнес-комунікацій;
  • біометричні системи, які ідентифікують клієнтів при вході.

Керівництво ПриватБанку каже, що років через 5 подібні офіси можуть з'явитися по всій Україні. У них буде врахований досвід цього Concept Store і, можливо, внесені правки з урахуванням цього досвіду.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

ПриватБанк відкрив відділення, в якому немає персоналу, а кожного відвідувача впізнають при вході

"Тут ми вивчаємо, якими саме новими технологіями буде зручно користуватися клієнтам. Ми не говоримо, що саме такі відділення з'являться по всій Україні через 5 років, але ми впевнені, що кращі з тих концепцій, сервісних моделей і технологій, які тут тестуються, дійсно будуть впроваджені по всій мережі ", - поділився заступник голови правління ПриватБанку з розвитку бізнесу Разван Мунтеану.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У новому отделеніїі також, за теперішньою "модою", враховані всі карантинні вимоги. Є індивідуальні засоби захисту, обладнання для скринінгу температури і дезінфектори.

Нагадаємо, ПриватБанк дарує своїм клієнтам смартфони за перекази PrivatMoney. Випробувати удачу зможуть ті клієнти, які оплатять картою Mastercard, принаймні, три покупки на суму від 50 грн кожна до 15 березня включно.