Viber порадував користувачів корисною функцією: що відомо

Користувачі Viber тепер мають ще більше можливостей в улюбленому додатку. Найпопулярніший месенджер України розширив свій функціонал і тепер прямо в додатку можна створювати опитування і проводити вікторини. Ця зручна функція особливо стане в нагоді вчителям, які працюють з дітьми в режимі дистанційного навчання.

Viber порадував користувачів корисною функцією: що відомо - today.ua

Інтерактивні вікторини можна проводити в групових чатах або спільнотах. Бажаючим взяти участь необхідно вибрати один із запропонованих варіантів відповідей на запитання автора. При виборі правильного варіанту рядок відзначиться зеленої галочкою. Автор вікторини може переглянути процентні показники відповідей на кожний з варіантів. За допомогою вікторини можна навчатися, розважатися і використовувати її в будь-яких інших цілях.

Viber порадував користувачів корисною функцією: що відомо

Розробники Viber постійно розширюють свій функціонал, особливо намагаючись допомогти учасникам навчального процесу. Незабаром в додатку буде введений спеціальний плагін, який стане нагадувати учням про початок занять, щоб вони не пропускали уроки. Крім того, в списку стікерів і анімацій з'являться кумедні смайлики, які зможуть зробити процес навчання більш веселим і невимушеним.

Користувачам слід знати, що найближчим часом Viber очікує чергове оновлення і зміни відбудуться у розділах "Медіагалерея" та "Мої замітки".

Раніше повідомлялося, що в Facebook і Instagram з'явиться нова функція, яка зробить відвідування соціальних мереж ще приємнішим.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com