Viber запускає новий додаток для обміну документами між компаніями і клієнтами

Viber повідомив про запуск функції File Sharing, яка дозволить компаніям, що користуються "вайбером" для відправки бізнес-повідомлень, обмінюватися документами зі своїми клієнтами.

Viber запускає новий додаток для обміну документами між компаніями і клієнтами - today.ua

Таким чином, завдяки цій новій функції компанії зможуть надсилати своїм клієнтам виписки з банківських рахунків, чеки, гарантійні документи та інші види документації безпосередньо в Viber. Ніякі посилання на інші джерела комунікації вже не будуть потрібні.

Такий обмін документами буде двостороннім. Клієнти компаній також зможуть обмінюватися з ними своєю інформацією. Це максимально спростить спілкування між компаніями і клієнтами.

При цьому Viber гарантує, що такий обмін інформацією буде максимально конфіденційним і прихованим від сторонніх очей.

"Всі документи захищені наскрізним шифруванням за замовчуванням - у Viber немає доступу до інформації, що передається в повідомленнях і файлах", - йдеться у повідомленні.

Viber запускає новий додаток для обміну документами між компаніями і клієнтами Новий додаток File Sharing підтримує передачу в різних форматах: як у найбільш поширених, так і в графічних або текстових, які зустрічаються рідше. Таким чином, передача буде доступна у форматах: .doc, .docx, .pdf, .xls, .xslx, а також .txt, .rtf,. dot, .dotx, .odt, odf, .fodt, .info, .xps, .pdax, .eps.

Є лише одне обмеження - в розмірі документа. Його розмір не повинен перевищувати 25 мегабайт.

Нагадаємо, ПриватБанк запустив послугу переказу грошей через Viber. Тепер українці можуть перевести одне одному гроші, вказавши номер картки у відповідній програмі.

ДЖЕРЕЛОitc.ua