Vodafone дав рекомендації, як досягти вищої швидкості мобільного інтернету

Швидкість мобільного інтернету залежить від багатьох факторів. Їх можна умовно розділити на три види: фактори, які залежать від самого користувача; ті, що залежить від провайдера; і ті, на які може впливати оператор.

Vodafone дав рекомендації, як досягти вищої швидкості мобільного інтернету - today.ua

Як вплинути на швидкість з боку користувача

  1. Переконатися, що у вашому смартфоні встановлена не стара SIM-карта, а нова USIM, що підтримує формат 4G. Для цього треба лише зробити запит за номером *222#, набравши його і натиснувши кнопку виклику.
  2. Багато що залежить від моделі смартфона. Тому при виборі нового девайса переконайтеся, що він підтримує частоти, які доступні в Україні: Band 3 (LTE 1800), Band 7 (LTE 2600) Band 8 (LTE 900).
  3. Локація користувача. Чим далі ви знаходитесь від найближчої станції зв'язку, тим нижче швидкість інтернету.

Як збільшити швидкість провайдера

Vodafone дав рекомендації, як досягти вищої швидкості мобільного інтернету

  1. Швидкість залежить від відстані з тієї точки, де перебуваєте ви, до сервера, на якому знаходиться потрібний вам контент. Зрозуміло, що чим він далі, тим повільніше завантаження. На цей фактор ви ніяк не вплинете, але враховувати його потрібно.
  2. На швидкість інтернету може впливати вид браузера, яким ви користуєтеся. Установка найновішої версії повинна підвищити швидкість інтернету.
  3. Швидкість завантаження також залежить від кількості відкритих у вас сторінок: чим більше ви їх відкриєте, тим повільніше буде завантажуватися.
  4. На швидкість також впливають різні встановлені провайдером обмеження на швидкість завантаження сторінок. Це можна виправити, встановивши надбудови, які підвищать мобільність інтернету.
  5. Можна також заблокувати те, що вам не потрібно - наприклад, рекламу, а також прибрати непотрібні розширення.

Як можна вплинути на швидкість з боку оператора

  1. У мережі Vodafone на сьогодні - найвища швидкість серед усіх мобільних операторів України. Такі дані наводить незалежне дослідження Ookla. Цього вдалося досягти завдяки впровадженню так званого "дихаючого" спектра частот. Це дозволяє збільшувати смугу пропускання сигналів і забезпечити більш високу швидкість їхнього проходження.
  2. Крім того, Vodafone використовує в наданні своїх послуг лише якісне сучасне обладнання, яке також сприяє високій швидкості і надійності проходження сигналу.

Нагадаємо, Vodafone запустив для своїх клієнтів доволі вигідний тариф Joice, проте він доступний лише для нових клієнтів цього оператора. Старі на нього перейти не можуть.

Тіна Кароль і Потап поцілувалися на сцені нового розважального шоу
Тіна Кароль і Потап стали ведучими нового шоу “Ліпсінк Батл“, в якому українські артисти будуть перевтілюватися в світових зірок і зображати їх на сце...
Як можна буде купити долари: в Україні змінюються правила продажу валюти
Незабаром в Україні долари та іншу валюту будуть купувати за новими правилами. Нововведення торкнуться юридичних осіб. За інформацією, яку озвучив ...
Руслана розповіла про свій стан після щеплення від коронавіруса
Руслана Лижичко разом з іншими публічними українцями 4 березня в прямому ефірі вакцинувалася від коронавіруса. Це було зроблено для того, щоб підвищит...
Масляна обійдеться недешево: економісти підрахували, як зросла вартість млинців
В Україні упродовж десяти років вартість млинців зросла вчетверо. Таку невтішну статистику видали спеціалісти, що спеціально порахували вартість смачн...
Яскраві ідеї манікюру на весну 2021: у тренді лаванда і пурпур
Манікюр навесні 2021 року має бути яскравим. Одним з найбільш трендових кольорів сезону буде фіолетовий. Досить підібрати для себе правильний тон і ва...