Vodafone дав рекомендації, як досягти вищої швидкості мобільного інтернету

Швидкість мобільного інтернету залежить від багатьох факторів. Їх можна умовно розділити на три види: фактори, які залежать від самого користувача; ті, що залежить від провайдера; і ті, на які може впливати оператор.

Vodafone дав рекомендації, як досягти вищої швидкості мобільного інтернету - today.ua

Як вплинути на швидкість з боку користувача

  1. Переконатися, що у вашому смартфоні встановлена не стара SIM-карта, а нова USIM, що підтримує формат 4G. Для цього треба лише зробити запит за номером *222#, набравши його і натиснувши кнопку виклику.
  2. Багато що залежить від моделі смартфона. Тому при виборі нового девайса переконайтеся, що він підтримує частоти, які доступні в Україні: Band 3 (LTE 1800), Band 7 (LTE 2600) Band 8 (LTE 900).
  3. Локація користувача. Чим далі ви знаходитесь від найближчої станції зв'язку, тим нижче швидкість інтернету.

Як збільшити швидкість провайдера

Vodafone дав рекомендації, як досягти вищої швидкості мобільного інтернету

  1. Швидкість залежить від відстані з тієї точки, де перебуваєте ви, до сервера, на якому знаходиться потрібний вам контент. Зрозуміло, що чим він далі, тим повільніше завантаження. На цей фактор ви ніяк не вплинете, але враховувати його потрібно.
  2. На швидкість інтернету може впливати вид браузера, яким ви користуєтеся. Установка найновішої версії повинна підвищити швидкість інтернету.
  3. Швидкість завантаження також залежить від кількості відкритих у вас сторінок: чим більше ви їх відкриєте, тим повільніше буде завантажуватися.
  4. На швидкість також впливають різні встановлені провайдером обмеження на швидкість завантаження сторінок. Це можна виправити, встановивши надбудови, які підвищать мобільність інтернету.
  5. Можна також заблокувати те, що вам не потрібно - наприклад, рекламу, а також прибрати непотрібні розширення.

Як можна вплинути на швидкість з боку оператора

  1. У мережі Vodafone на сьогодні - найвища швидкість серед усіх мобільних операторів України. Такі дані наводить незалежне дослідження Ookla. Цього вдалося досягти завдяки впровадженню так званого "дихаючого" спектра частот. Це дозволяє збільшувати смугу пропускання сигналів і забезпечити більш високу швидкість їхнього проходження.
  2. Крім того, Vodafone використовує в наданні своїх послуг лише якісне сучасне обладнання, яке також сприяє високій швидкості і надійності проходження сигналу.

Нагадаємо, Vodafone запустив для своїх клієнтів доволі вигідний тариф Joice, проте він доступний лише для нових клієнтів цього оператора. Старі на нього перейти не можуть.

Київстар удосконалив важливу послугу: тепер нею можна користуватися необмежено
Київстар удосконалив важливу послугу, якою користуються мільйони українців. Йдеться про популярний додаток “Маячок“, що дозволяє відстежувати місцезна...
Вагітна Катя Осадча показала екстремальні розваги в Туреччині
Катя Осадча разом з сім'єю вже другий тиждень відпочиває в Туреччині. Телеведуча більше не приховує свою вагітність і публікує фото з кругленьким живо...
ПриватБанк масово закриває відділення по всій Україні
ПриватБанк та інші великі банки, зокрема, Ощадбанк масово закривають свої відділення по всій Україні. При цьому багато дрібних банків, навпаки, збільш...
Xiaomi представила новий планшет з топовими характеристиками
Xiaomi презентувала новий планшет Mi Pad 5, який ще не надійшов у продаж, але з його характеристиками може ознайомитися кожен бажаючий. Планшет Xia...
Оля Полякова зворушливо привітала жінок з Днем матері
Оля Полякова привітала всіх мам з їх святом, яке цього року відзначається 9 травня. Традиційно День мами святкується у другу неділю травня. Артистка н...