Xiaomi випустить новий бюджетний смартфон для геймерів

Компанія Redmi, що є "дочкою" знаменитого гіганта Xiaomi, має намір у цьому році порадувати своїм новим флагманським смартфоном, орієнтованим на геймерів. Про це повідомив топ-менеджер Xiaomi Redmi Лу Вейбін.

Xiaomi випустить новий бюджетний смартфон для геймерів  - today.ua

У році, що наступив, каже Лу Вейбін, компанія хоче зробити акцент на кіберспорт, а тому має намір представити смартфон із геймерським ухилом. Менеджер каже, що в своїй лінійці новий смартфон буде першим, орієнтованим на геймерів. Причому, як натякнув пан Вейбін, смартфон вийде недорогим і буде продаватися за дуже "смачною" ціною.

"Ми готові подарувати фанатам кіберспорту ігровий досвід за ціною, від якої неможливо відмовитися", - заявив топ-менеджер.

Потрібно сказати, що анонсований девайс - не єдиний в ряду геймерських смартфонів, що зійшли з конвеєрів Xiaomi Redmi. Але останній флагман для гравців був нею випущений ще в березні 2020 року, тобто, вже майже рік тому. Отже, настав час побалувати шанувальників бренду чимось новеньким.

Xiaomi випустить новий бюджетний смартфон для геймерів Менеджер не став розкривати усіх характеристик очікуваного девайса. Однак про те, що входить в його "фарш", розповів.

"Він вийде з флагманським чіпом Dimensity 1200. Процесор від тайванської компанії MediaTek виконаний за шестинанометровим техпроцесом, складається з восьми ядер Cortex-A78 і Cortex-A55, має девятиядерний графічний прискорювач Mali-G77. Чіп підтримує 5G і роботу з нейромережами", - поділився Лу Вейбін.

Нагадаємо, у зв'язку з виходом нової лінійки смартфонів, компанія Xiaomi Redmi рекордно знизила ціни на попередні моделі. Але купити їх можна буде лише на внутрішньому ринку, у Китаї.

ДЖЕРЕЛОlenta.ru