Українці не можуть змінити постачальника газу через Приват24: які виникають труднощі

Автор: Лобанова Єлизавета

З січня українці можуть укласти договір на поставку газу з державною компанією "Нафтогаз" і з іншими постачальниками газу через мобільний додаток Приват24. Однак, зробити це виявилося не так просто. Клієнти ПриватБанку, в квартирах і будинках яких прописані кілька власників, мають багато питать до фінустанови.

Українці не можуть змінити постачальника газу через Приват24: які виникають труднощі - today.ua

Одна з подібних скарг з'явилася у Facebook. Клієнтка ПриватБанку Людмила Шевчишина розповіла про проблему, з якою зіткнулася. Їй потрібно змінити постачальника газу, проте власниками житла є кілька осіб. Жінка побоюється, що через Приват24 цю операцію провести не вдасться, так як у неї немає на руках згоди від усіх власників житла, через що банк може не прийняти заяву. Вона хоче уточнити, чи варто їй збирати згоди, як це потрібно зробити, і чи прийме ПриватБанк заяву.

"Добрий день! Знаючі люди відгукніться! Хто подавав заявку про зміну постачальника через приват 24 маючи при цьому житло на кілька власників? Чи потрібно паралельно з подачею заявки через Приват24, складати заяву від всіх власників і відсилати постачальнику? Якщо можна, поясніть покроково, які мої дії далі? Буду вдячна за допомогу ", - написала клієнтка ПриватБанку.

Українці не можуть змінити постачальника газу через Приват24: які виникають труднощі Користувачі Мережі порекомендували жінці завантажити зразок заяви на зміну постачальника газу на сайті "Нафтогазу", і ознайомитися там з докладною інструкцією. Також їй відповіли, що без згоди всіх власників квартири змінити постачальника не вийде.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

"Якщо кілька власників, то через Приват24 не вийде, потрібні підписи від всіх співвласників", - відповіли користувачі Facebook. Українці не можуть змінити постачальника газу через Приват24: які виникають труднощі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На сайті ПриватБанку зазначено, що для зміни постачальника газу необхідно для початку подати заявку на сайті privat24.ua або в Приват24. В меню "Послуги" необхідно вибрати пункт "Мої постачальники". Далі потрібно вказати адресу для зміни постачальника газу і активувати пункт "Поставка газу". Останнім кроком стане заповнення заявки на приєднання адреси клієнта.

Раніше в "Нафтогазі" пояснили, чому облгази не дають українцям можливості змінити постачальника газу.