Viber “краде“ пам'ять смартфонів: як можна вирішити проблему

Viber займає чимало місця в смартфоні, про що багато користувачів можуть не здогадуватися. Через те, що в пам'яті месенджера зберігається багато зображень і відео, це перевантажує ваш телефон. Сховище переповнюється, тому від непотрібного контенту потрібно вчасно позбуватися.

Viber “краде“ пам'ять смартфонів: як можна вирішити проблему - today.ua

Проблема в тому, що програма встановлена таким чином, що всі файли в ній зберігаються в пам'ять телефону автоматично. Користувачам звичайно зручно, що вони можуть в будь-який момент переглянути всі файли в будь-якому зі своїх чатів в Viber, але через це смартфон істотно перевантажується. Щоб вирішити проблему з переповненим сховищем смартфона, потрібно виконати кілька дій.

Для початку зайдіть в Настройки смартфона - "Дані та мультимедіа" - "Автозавантаження". Після цього заберіть галочки з файлів, автоматичне завантаження яких небажане.

Після цих маніпуляцій в Viber перестануть завантажуватися всі файли поспіль, і пам'ять вашого телефону не буде так перевантажуватися. Viber “краде“ пам'ять смартфонів: як можна вирішити проблему В операційній системі Windows можна встановити час, протягом якого на вашому пристрої будуть зберігатися відео, фото, звукові та інші файли з Viber. Також є функція для включення або відмови від автоматичного завантаження файлів.

У пристроях Mac можна налаштувати, в якій якості будуть зберігатися фото в Viber, і також можна дозволити і заборонити автозавантаження файлів.

Раніше повідомлялося, як можна оплачувати квитанції за газ через Viber.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com