Після того, як WhatsApp змінив свою політику конфіденційності в сторону передачі особистих даних користувачів Facebook, на ринку мобільних месенджерів стався переворот. З оновленою політикою WhatsApp не погодилися багато користувачів, і Telegram з Viber стали лідерами серед месенджерів.
Керівництво Viber вважає небезпечним для конфіденційності користувачів останнє оновлення політики використання WhatsApp. Якщо в минулому користувачі WhatsApp могли не повідомляти свій номер телефону Facebook, то в майбутньому це стане обов'язковою умовою для використання мессенджера, що порушує будь-які права споживачів.
Viber у свою чергу спрямований на забезпечення безпеки і приватності даних своїх користувачів. До дзвінків і чатів месенджера не може отримати доступ ніхто, крім учасників самих чатів. До основних інструментів безпеки Viber також віднесені:
- Наскрізне шифрування за умовчанням безкоштовних персональних дзвінків і чатів.
- Резервне копіювання відключено за замовчуванням, доставлені повідомлення в системі не зберігаються: користувачі, які хочуть створювати резервні копії чатів, можуть активувати цю функцію, але в інших випадках Viber не зберігає копії повідомлень та дані про дзвінки користувачів.
- Viber пропонує можливості для забезпечення конфіденційності, дозволяючи відправляти самознищується повідомлення в чатах, а цілі чати - приховувати і захищати пін-кодом.
- Дані користувачів Viber не передаються в Facebook.
Раніше повідомлялося, що найпопулярнішим за кількістю скачувань у світі є месенджер Signal, на другому місці знаходиться Telegram.
Популярні зараз
У 2025 році у всіх українських школярів буде безкоштовне харчування
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak