Viber запустив нову корисну функцію для українців

Популярний в Україні месенджер Viber запустив нову функцію для користувачів - "Платежі в чат-ботах", яка першою в світі стане доступною для українців. Відбудеться це вже в 2020 році. У Росії та інших регіонах нововведення запрацює в 2021 році.

Viber запустив нову корисну функцію для українців - today.ua

Viber перестане бути платформою тільки для спілкування, і користувачі зможуть використовувати додаток для покупки товарів і послуг, здійснюючи платежі через Google Pay або іншу доступну на смартфоні платіжну систему.

У прес-службі компанії розповіли, що нова функція дозволить купувати товари і послуги безпосередньо у продавців в їх авторизованих чат-ботах в Viber. Все, що необхідно зробити користувачеві, так це додати свою кредитну або дебетову карту в обліковий запис Google Pay або іншу систему мобільних платежів. Після цього опція оплати стане доступна у всіх чат-ботах на базі програмного інтерфейсу Viber.Viber запустив нову корисну функцію для українців Продавцям, які захочуть поширювати свої товари через  Viber необхідно буде підключитися до постачальника послуг, який підтримує необхідний вид платежів, створити чат-бота і дозволити приймати платежі.

Нова функція Viber стане популярною, тому що в Україні це найпопулярніший месенджер, до якого українці звикли, і його інструменти для громадян зрозумілі і доступні.

Раніше повідомлялося, про які корисні можливості Viber для роботи і спілкування потрібно знати всім користувачам.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua