Vodafone дарує школярам по 1000 гривень: як отримати гроші

Vodafone вирішив зробити подарунок школярам з нагоди початку нового навчального року. Всі, хто куплять акційні смартфони в магазинах мобільного оператора до 10 жовтня, отримають від 500 грн до 1000 грн в залежності від моделі смартфона. Гроші будуть зараховані на бонусний рахунок покупця.

Vodafone дарує школярам по 1000 гривень: як отримати гроші - today.ua

В акції беруть участь такі смартфони: Samsung S10, Samsung Galaxy A-51, Samsung Galaxy A31, Tecno CAMON 15, Tecno SPARK 5 і Tecno SPARK 4. Телефони відносяться до різного цінового сегменту, а значить батьки школярів можуть обрати подарунок улюбленому чаду собі по кишені.

Найчастіше на початку осені користуються попитом смартфони цінового сегмента до 3000 грн. У них є все необхідне для того, щоб дитина могла повноцінно спілкуватися, грати в ігри і сидіти в Інтернеті.

Також з кожним роком все частіше спостерігається інтерес до дитячих смарт-годинників. Крім того, в магазинах Vodafone можна купити переносну електроніку, роутери, аксесуари. Своїм клієнтам мобільний оператор пропонує службу обміну. Ви можете обміняти свій старий смартфон на новий, доплативши необхідну суму його вартості.

Нагадаємо, Vodafone запустив соціальний тарифний план SuperNet Turbo всього за 90 гривень на місяць. У якості бонуса всі нові абоненти отримують 4 місяці безкоштовного користування YouTube Premium.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua