Vodafone назвав найпопулярніші послуги в період карантину: що найчастіше підключають абоненти

Автор: Лобанова Єлизавета

Компанія Vodafone оголосила перелік своїх найпопулярніших нині послуг, які під час карантину стали ще більш затребуваними серед абонентів. Наприклад, додаток My Vodafone побив у 2020 році рекорд у вісім мільйонів користувачів з моменту свого запуску, а PASS-послуги стали ще більш популярні завдяки своєму безлімітному трафіку.

Vodafone назвав найпопулярніші послуги в період карантину: що найчастіше підключають абоненти - today.ua

Так, популярність стрімко набирає послуга Vodafone Bonus, яка дозволяє одним кліком підключити програму лояльності з відповідними бонусами, які абоненти можуть витрачати на різні послуги і товари оператора. Також популярними послугами є роздача інтернету на місяць, додаткові ГБ 4G-інтернету, антивизначник номера, обмін хвилин, роумінгові послуги "Роумінг як вдома" і "ПолГіга в дорогу".

У 2020 році, під час карантину, популярними також стали чат з оператором, новорічна вікторина, Shake & Win і Push-повідомлення про поповнення основного і додатково підключених номерів.

Найбільша гордість мобільного оператора - додаток My Vodafone. Ця програма дозволяє відключати і підключати послуги, змінювати свій тарифний план, вирішувати проблемні питання з мобільним оператором і багато іншого. Завантажити додаток My Vodafone можна в Play Market або App Store, також доступна і веб-версія, в якій є ті ж можливості, що і в додатку на смартфон.

Популярні зараз

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

У Верховній Раді зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 червня

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Vodafone назвав найпопулярніші послуги в період карантину: що найчастіше підключають абоненти

Нагадаємо, Vodafone пропонує своїм абонентам підключити безлімітний інтернет всього за одну копійку в день до кінця лютого.