WhatsApp в Україні припинить свою роботу для багатьох українців

Мобільний додаток WhatsApp вже в наступному році не буде доступним для більшості українських користувачів. Згідно зі звітом Entrepreneur, компанія, що займається розробкою WhatsApp, в подальшому унеможливить роботу програми на платформах iOS 8 і Android 4.0.2, а також більш старих версіях цих операційних систем.

WhatsApp в Україні припинить свою роботу для багатьох українців  - today.ua

Нижче представлено повний список смартфонів, які перестануть підтримувати WhatsApp з 2021 року:

  • iPhone 4 і всі попередні моделі Apple;
  • LG Optimus Black;
  • "Самсунг Гелексі S2";
  • "Моторола Droid Razr";
  • НТС Desire.

Власникам перерахованих вище пристроїв рекомендовано оновити операційну систему, щоб продовжувати користуватися месенджером WhatsApp на смартфоні. WhatsApp в Україні припинить свою роботу для багатьох українців Мобільним додатком WhatsApp у світі користується 2 млрд користувачів, в той час як Facebook Messenger встановлений на 1,3 млрд смартфонів. Найпопулярнішим месенджером в Україні залишається Viber. Найближчим часом розробники Viber запустять нові функції, які зроблять додаток ще більш популярним серед користувачів завдяки своїй функціональності.

Раніше повідомлялося, що за допомогою опції File Sharing користувачі Viber cмогут обмінюватися збереженими файлами, відправляючи бізнес-повідомлення з прикріпленими чеками, виписками по рахунках, гарантійними талонами та іншими документами.