Xiaomi представила універсальну бездротову зарядку: працює на відстані кількох метрів

Xiaomi представила нову технологію бездротової зарядки Mi Air Charge, яка дозволяє одночасно заряджати декілька гаджетів. Система заряду працює в радіусі кількох метрів, а її потужність становить 5 Вт. Підключати до зарядки від Xiaomi можна не лише смартфони, але і колонки, розумні годинник, світлодіодні лампи і будь-яку іншу електроніку.

Xiaomi представила універсальну бездротову зарядку: працює на відстані кількох метрів - today.ua

Зарядна станція займатиме в кімнаті рівно стільки місця, скільки займає тумбочка. Метою впровадження даного рішення в компанії назвали бажання зробити «вітальні по-справжньому бездротовими», коли колонки, лампи і пристрої "розумного будинку" будуть живитися від однієї віддаленої системи.

Система Mi Air Charge Technology заснована на позиціонуванні в просторі і передачі енергії. Фізичні об'єкти не є для неї перешкодами. Зарядний пристрій Xiaomi Mi Air Charge матиме 5 вбудованих антен фазової інтерференції, які можуть точно визначати розташування смартфона. Точна дата виходу новинки не відома, але в Xiaomi анонсували, що подібні зарядки з'являться на ринку вже в цьому році. У компанії активно розробляють безпровідні пристрої, і в недалекому майбутньому зовсім хочуть відмовитися від проводів.

Раніше повідомлялося, як буде виглядати новий флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 Pro.

ДЖЕРЕЛОnv.ua