Як продовжити зарядку смартфона: три простих налаштування, які є на кожному пристрої

Автор: Лобанова Єлизавета

Смартфон може розрядитися у найвідповідальніший момент, і щоб цього не відбулося, потрібно знати, як економити заряд батареї та подовжити час роботи свого гаджета. Для цього є кілька налаштувань, які доступні кожному. Варто лише про них дізнатися та спробувати увімкнути.

Як продовжити зарядку смартфона: три простих налаштування, які є на кожному пристрої - today.ua

Використовуйте режим енергозбереження

Економічний режим або режим енергозбереження обмежує фонову роботу програм, швидкість обробки завдань, приглушує яскравість екрана. Вмикати його без необхідності не портрібно. Але якщо ваш смартфон вже зовсім розряджений, а розетки поблизу немає, тоді саме час перейти у цей режим. Увімкнути його можна вручну в Налаштуваннях свого смартфона. В iOS це можна зробити в розділі "Акумулятор". На Android-смартфонах аналогічний режим може мати різні назви. Як правило, він за замовчуванням відключається при досягненні рівня заряду 60%.

Вимкніть фонову активність програм

Програми на смартфоні, якими ви не користуєтеся, все одно працюють у фоновому режимі. Наприклад, електронна пошта, яка з певним інтервалом часу перевіряє вхідні листи. Такі дії витрачають заряд акумулятора. І так кожна програма у фоні з'їдає частину вашої батареї. Також варто відключити повідомлення від додатків магазинів, доставок та таксі. Це також економитиме заряд смартфона протягом дня.

У iOS можна зайти в розділ "Акумулятор", і переглянути, яка програма скільки заряду забирає. Щоб відключити роботу програм у фоновому режимі на iPhone, зайдіть в "Основні" – "Оновлення контенту" і вибірково відключіть оновлення програм, які ви самі захочете. В Android-смартфонах проаналізувати витрату заряду батареї можна в меню "Батарея" – "Витрата заряду батареї", і заборонити роботу певних додатків у фоновому режимі.

Популярні зараз

ПриватБанк почав виплачувати українцям по 1200 євро: хто може отримати гроші

Нафтогаз дасть пенсіонерам знижку на газ

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

У штанах-палаццо та масивних сережках: Олена Зеленська запустила кампанію проти насильства

Як продовжити зарядку смартфона: три простих налаштування, які є на кожному пристрої

Вимкніть GPS на смартфоні

Увімкнений на смартфоні GPS витрачає дуже багато енергії. Його краще використовувати лише в аварійних ситуаціях.

У iOS в розділі "Налаштування" знайдіть пункт "Конфіденційність" та вимкніть режим "Служби геолокації". В меню для кожної програми, що використовує ваше місцезнаходження,  встановіть прапорець "Тільки при використанні".

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

В Android-смартфонах GPS повністю вимикається за допомогою повзунка в розділі "Місцезнаходження". Щоб вибрати, яким програмам можна відстежувати геодані, зайдіть в налаштуваннях в "Управління програмами" – "Управління дозволами" – "Місцерозташування". Налаштуйте увімкнену геолокацію лише безпосередньо при користуванні картами, службами таксі та іншими додатками, які потребують увімкнений GPS.

Нагадаємо, як врятувати смартфон, який впав у воду та перестав працювати.